KP Starogard wygrywa w końcówce meczu! [ZDJĘCIA]

SP
KP Starogard wygrał z drużyną z Kolbud
KP Starogard wygrał z drużyną z Kolbud Sławek Pietrzak
W meczu piątej kolejki IV ligi KP Starogard pokonał na własnym stadionie GKS Kolbudy 3:2.W tym spotkaniu nie brakowało dramaturgii do ostatniej sekundy.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy KP Starogard a ekipą z Kolbud nie była wielkim widowiskiem. Oba zespoły stworzyły po jednej dogodnej okazji do zdobycia gola. Emocje przyniosła za to druga część meczu.

KP Starogard: Bramka za bramką

KP Starogard w 67 min. wyszedł na prowadzenie 1:0, a bramkę po asyście Mateusza Wenty strzelił Mateusz Dawidowski. Pięć minut później padło wyrównanie po rzucie karnym podyktowanym dla gości. W 76 min. Patryk Barłożewski w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza z Kolbud i nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie. Kolejne minuty to napór naszej drużyny, ale szwankowała skuteczność. W 84 min. goście wyprowadzili kontrę zakończoną bramką i mieliśmy remis 2:2. Ale to nie koniec emocji. W doliczonym czasie gry Patryk Barłożewski został przewrócony w polu karnym. Sędzia bez wahania wskazał "na wapno". Do jedenastki podszedł Mateusz Wenta, który pewnym strzałem pokonał bramkarza GKS- u i ustalił rezultat meczu na 3:2. W 94 min. gościom udało się jeszcze trafić do naszej bramki, ale sędzia nie uznał tego gola wskazując na pozycję spaloną.
Jest to ważne zwycięstwo naszej drużyny, która pokazała charakter walcząc z zaangażowaniem do ostatniej minuty spotkania.

KP Starogard - GKS Kolbudy 3:2 (0:0)

Bramki dla KPS: Mateusz Dawidowski 67, Patryk Barłożewski 76, Mateusz Wenta 90+2 (k)
Skład KP Starogard: Paszkowski - Romanowski, Trapp, Prabucki, Szulc - Dubiela (65 Barłożewski), Siora (82 Wasziński), Skórczewski, Wenta - Armatowski, Dawidowski (78 Runowski