Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Andrzej Schleser nowym szefem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku

OPRAC.: KK
Andrzej Schleser nowym szefem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku
Andrzej Schleser nowym szefem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku Przemyslaw Swiderski
W poniedziałek na stanowisko dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku został powołany Andrzej Schleser. Tego samego dnia ze stanowiska dyrektora RDLP w Gdańsku został odwołany Bartłomiej Obajtek - poinformowała RDLP w Gdańsku.

"Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Witold Koss w dniu 15 stycznia 2024 r. odwołał z funkcji Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku Bartłomieja Obajtka. W dniu 15 stycznia 2024 r. na stanowisko Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Pasów Państwowych w Gdańsku został powołany Pan Andrzej Schleser" - przekazano na stronie RDLP w Gdańsku.

Poinformowano ponadto, że w poniedziałek decyzją dyrektora generalnego Lasów Państwowych Witolda Kossa wszczęto postępowanie wyjaśniające w sprawie dotyczącej przyznania bonifikaty, w trybie art. 40a Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o Lasach Bartłomiejowi Obajtkowi.

Jak podaje RDLP w Gdańsku, Andrzej Schleser pochodzi ze Starogardu Gdańskiego. Jest absolwentem liceum ogólnokształcącego. W roku 1991 ukończył Wydział Leśny Akademii Rolniczej w Poznaniu. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Nadleśnictwie Starogard, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od podleśniczego, leśniczego, przez funkcję inżyniera nadzoru oraz zastępcy nadleśniczego.

Przez kolejne 7 lat kierował wydziałem rozwoju w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, w którym odpowiadał między innymi za współpracę międzynarodową, pozyskiwanie środków zewnętrznych oraz kontakty z Zakładami Usług Leśnych.

Andrzej Schleser skończył też studia podyplomowe na Akademii Rolniczej w Poznaniu (Zarządzanie Gospodarstwem Leśnym); w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Zarządzanie Przedsiębiorstwem) na Politechnice Gdańskiej (Zarządzanie Projektami) oraz coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. (PAP)

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

Źródło:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na starogardgdanski.naszemiasto.pl Nasze Miasto