Trwa dobra passa podopiecznych Jarosława Kotasa. KP wygrał z Wierzycą Pelplin 3:2 [ZDJĘCIA]

Podbudowani sobotnim zwycięstwem z Jantarem Ustka (4:1) gracze KP Starogard sprawili kolejną niespodziankę. Tym razem przed własną publicznością starogardzianie wygrali z wyżej notowaną Wierzycą Pelplin.

W środę piłkarzy Kotasa czekało trudniejsze zadanie. KP podejmował bowiem Wierzycę Pelplin. Już od początku spotkania było widać, że starogardzianie łatwo nie odpuszczą. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Rosiński, dla Wierzycy zaś Krystian Jurczyk. Po przerwie starogardzianie grali twardo i wypracowali sobie dwie dogodne sytuacje. W 60 min. Grzegorz Skórczewski doprowadził do prowadzenia gospodarzy. W 81. minucie podwyższył Mateusz Stanek. Wierzyca odpowiedziała jednym golem Marcina Katy.
KP Starogard - Wierzyca Pelplin 3:2 (1:1).