KP Starogard zagra w 1/4 Pucharu Polski!

SP
KP Starogard zagra w 1/4 Pucharu Polski! materiały promocyjne
KP Starogard w najbliższą środę zagra mecz w ramach 1/4 Pucharu Polski. W ostatniej kolejce V ligi zaś starogardzianie rozgromili Chojniczankę.

W meczu 21 kolejki spotkań V ligi KP Starogard rozgromił rezerwy Chojniczanki Chojnice 6:0. Pierwszą bramkę już w 20 min. zdobył Mateusz Wenta. Pięć minut później obrońca Mateusz Kupczyk podwyższył na 2:0. W 44 min. Mateusz Stanek po minięciu bramkarza strzelił na 3:0.

KP Starogard zdobył aż 6 bramek

Po zmianie stron KP Starogard przeważał i strzelał kolejne gole. W 78 min. kapitalnym trafieniem popisał się Piotr Runowski. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Kolejne dwa trafienia zanotował wprowadzony w drugiej połowie Karol Cablewski. W 83 min. strzałem głową zdobył gola na 5:0, a siedem minut później podwyższył rezultat spotkania na 6:0. Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Majewskiego niezmiennie jest liderem w swojej tabeli.

KP Starogard podejmie Cartusię Kartuzy

Wysokie zwycięstwo z drużyną z Chojnic jest dobrym prognostykiem przed środowym meczem Pucharu Polski z trzecioligową Cartusią Kartuzy. To spotkanie odbędzie się na stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie o godz. 17. W poprzednim starciu KP Starogard wygrał z Bałtykiem Gdynia.
Natomiast w następną sobotę KP Starogard wybiera się do Ryjewa. Czas na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo tej wiosny.