KP Starogard wygrał po raz siódmy i nadal jest liderem - ZDJĘCIA

SP
KP Starogard wygrał z Relaxem Ryjewo 8:2
KP Starogard wygrał z Relaxem Ryjewo 8:2 Sławek Pietrzak
KP Starogard wygrał siódmy mecz z rzędu w V lidze i jest niekwestionowanym liderem. W ostatniej kolejce podopieczni Mariusza Majewskiego łatwo ograli Relax Ryjewo.

V liga - Wygrana numer siedem

Najwyższe zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze KP Starogard pokonując przed własną publicznością Relax Ryjewo 8:2. Zaczęło się zgodnie z planem. W ciągu pierwszych 30 minut gospodarze strzelili aż cztery gole. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kacper Siora, po jednym trafieniu zanotowali Sebastian Armatowski i Grzegorz Skórczewski.

Dwie bramki gości

Po przerwie nieoczekiwanie goście zdobyli bramkę. Podrażnieni tym faktem biało- zielono- biali ruszyli do ataku. Po dośrodkowaniu Mateusza Stanka w pole karne goście strzelili sobie bramkę samobójczą na 5:1. W ostatnim kwadransie padły jeszcze cztery bramki. Dla KP Starogard strzelali kolejno: Mateusz Kupczyk, który zanotował swoje pierwsze trafienie w zespole seniorów, Sebastian Armatowski i Daniel Sommerfeld. Goście pokusili się o jedno celne trafienie.

30 bramek w 7 meczach

- Siódme zwycięstwo w tej rundzie umacnia podopiecznych Mariusza Majewskiego na pozycji lidera rozgrywek - podkreśla Adam Sobiecki, dyrektor sportowy KP Starogard. - Skuteczność jest również zadowalająca. W siedmiu spotkaniach KPS strzelił 30 bramek co daje średnią ma mecz 4,28.

W następnej kolejce KP Starogard wybiera się do Zblewa na mecz z tamtejszym Sokołem.

KPS - Relax Ryjewo 8:2 (4:0)

Bramki dla KPS: 2 x Siora '9, '23, 2 x Armatowski '25, '83, Skórczewski '30, Kupczyk '78, Sommerfeld '89, samobójcza '70.
Skład KP Starogard: Paszkowski - Łosiński, Romanowski, Trapp, Kupczyk - Barłożewski (55 Heksel), Siora, Skórczewski, Armatowski, Stanek M. - Dawidowski (80 Sommerfeld)