KP Starogard tylko zremisował z Wisłą

SP
KP Starogard tylko zremisował z Wisłą Sławek Pietrzak
Lider tabeli grupy II w V lidze, czyli KP Starogard w meczu wyjazdowym tylko zremisował z Wisłą w Korzeniewie.

W meczu 18 kolejki KP Starogard tylko zremisował w Korzeniewie z tamtejszą Wisłą 2:2. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla podopiecznych Mariusza Majewskiego.

KP Starogard przegrywa na początku

W 13 min. gospodarze objęli prowadzenie. W 34 min. padło wyrównanie. Sebastian Armatowski w zamieszaniu podbramkowym zachował się bardzo przytomnie i skierował piłkę do bramki Wisły. Druga odsłona zaczęła się pechowo dla biało-zielono- białych. W 46 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego napastnik gospodarzy zdobył gola na 2:1. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. KP Starogard podrażniony zaistniałą sytuacją w kolejnych minutach zamknął rywala w jego polu karnym i co rusz stwarzał groźne okazje. W 71 min. Sebastian Armatowski zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu doprowadzając do remisu 2:2. Ostatnie minuty spotkania to istne oblężenie bramki Wisły, ale szczęście i znakomite interwencje golkipera gospodarzy sprawiły że wynik już nie uległ zmianie.
Niespodzianka w Korzeniewie stała się faktem. Pomimo zdecydowanej przewagi w ciągu całego spotkania KPS nie mógł znaleźć recepty na głęboko cofniętych w defensywie gospodarzy.

KP Starogard zagra z Bałtykiem Gdynia

W środę, 2 kwietnia o godz. 17.00 prestiżowy mecz w ramach Pucharu Polski. KP Starogard podejmie trzecioligowy Bałtyk Gdynia. Zapraszamy kibiców na to spotkanie.