KP Starogard tylko zremisował w Krojantach

SP
KP Starogard tylko zremisował w Krojantach Sławek Pietrzak
KP Starogard nieoczekiwanie tylko zremisował z drużyną Szarża Kornowscy Krojanty. Zmniejszyła się tym samym przewaga zawodników Mariusza Majewskiego nad drugim w tabeli Centrum Pelplin.

W ostatnim pojedynku KP Starogard zremisował w Krojantach 3:3. Gospodarze w 11 min. objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową.

KP Starogard miał okazje, ale...

KP Starogard w pierwszej połowie stworzył sobie trzy wyśmienite sytuacje, ale Mateusz Dawidowski, Sebastian Armatowski nie potrafili pokonać golkipera Szarży, a Mateusz Kupczyk trafił w poprzeczkę.
Druga odsłona zaczęła się również źle dla naszego zespołu. W 55 min. gospodarze zdobyli drugą bramkę. Trener Mariusz Majewski natychmiast zdecydował się na zmianę. Świeżo wprowadzony Patryk Barłożewski w 58 min. strzelił na 2:1, a dziesięć minut później doprowadził do remisu 2:2. Nasz zespół wreszcie zaczął grać to do czego przyzwyczaił swoich kibiców. W 78 min. KP Starogard wyszedł na prowadzenie. Mateusz Wenta w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął go i strzelił na 3:2. W 90 min. meczu w zamieszaniu podbramkowym gospodarze zdobyli gola na 3:3. Nasi zawodnicy ruszyli jeszcze do frontalnego ataku, ale nie starczyło już czasu na zmianę rezultatu.

KP Starogard zagra u siebie

Remis w Krojantach sprawił, że drugi w tabeli Centrum Pelplin traci do rywala tylko 4 punkty.
W sobotę 17 maja o godz. 16.00 KP Starogard podejmie na własnym stadionie Wdę Lipusz. Zapraszamy kibiców.

Szarża Kornowscy Krojanty - KP Starogard 3:3 (1:0)

Bramki dla KPS: 2 x Barłożewski '58, '68; Wenta '78
Skład KPS: Paszkowski- Kupczyk, Gołuński, Romanowski, Zieliński- Dubiela (56 Barłożewski), Skórczewski (71 Cablewski), Siora (76 Heksel, Wenta - Armatowski (66 Runowski), Dawidowski.