Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KP Starogard pokonał Pogoń Prabuty

SP
KP Starogard pokonał Pogoń Prabuty Sławek Pietrzak
W meczu 17 kolejki V ligi KP Starogard na własnym stadionie pokonał Pogoń Prabuty 3:0.

KP Starogard w pierwszym kwadransie spotkania dłużej utrzymywał się przy piłce, ale nie stwarzał zagrożenia pod bramką gości. W 18 minucie po szybkiej akcji KP Starogard objął prowadzenie.

KP Starogard strzela gola w 18 minucie

Strzelcem gola został Mateusz Wenta, który strzałem z lewej nogi nie dał żadnych szans bramkarzowi Pogoni. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron biało- zielono-biali zaatakowali z większą werwą. W 55 min. zespół Mariusza Majewskiego zdobył drugą bramkę, a na listę strzelców wpisał się kapitan zespołu Sebastian Armatowski. Kolejne minuty upływały, ale nasi zawodnicy nie mogli znaleźć sposobu na golkipera gości. Dopiero w 75 min. świeżo wprowadzony na plac gry Piotr Runowski z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki i ustalił końcowy wynik meczu na 3:0.

KP Starogard coraz bliżej celu

- Ten pojedynek nie był może wielkim widowiskiem, ale cieszą kolejne trzy punkty, które przybliżają nasz zespół do upragnionego celu - mówi Adam Sobiecki, dyrektor sportowy KP Starogard. Na słowa pochwały zasłużyli Mateusz Wenta i Sebastian Armatowski, którzy tak jak przed tygodniem zaliczyli kolejne trafienia do bramki przeciwnika.

KP Starogard - Pogoń Prabuty 3:0 (1:0)

Bramki dla KPS: Wenta '18, Armatowski '55, Runowski '75.
Skład KPS: Paszkowski - Trapp, Zieliński, Romanowski, Kupczyk - Stanek, Armatowski (72 Runowski), Skórczewski (65 Siora), Wenta (72 Cablewski), Gołuński (76 Heksel)- Dawidowski