KP Starogard pokonał Orła Subkowy

ME
KP Starogard pokonał Orła Subkowy Sławek Pietrzak
W pierwszym meczu rundy wiosennej KP Starogard pokonał na własnym stadionie Orła Subkowy 4:2.

Prowadzenie dla KP Starogard w 34 min. zdobył Grzegorz Skórczewski, który precyzyjnym strzałem za pola karnego pokonał bramkarza gości. Kolejne bramki padły po przerwie.

KP Starogard remisuje

W 55 min. goście doprowadzili do remisu 1:1 po strzale świeżo wprowadzonego na boisko pomocnika. Na odpowiedź biało - zielono - białych nie było trzeba długo czekać. W 60 min. nowy nabytek KP Starogard Mateusz Wenta strzelił na 2:1. Dwie minuty później Sebastian Armatowski podwyższył na 3:1. Nasz zespół nie zwalniał tempa. W 64 min. Mateusz Stanek zagrywał piłkę w pole karne, ale obrońca Orła dotknął futbolówkę ręką i arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Mateusz Wenta dla którego był to drugie trafienie w tym meczu. W końcówce goście zdobyli bramkę na 4:2 w dość kontrowersyjny okolicznościach.