Zwycięzcy w plebiscycie Osobowości Roku Powiatu Starogardzkiego [ZDJĘCIA]

red.
Głosowanie zakończyło się w piątek o północy i było niezwykle emocjonujące. Sprawdźmy, kto wygrał w plebiscycie.

W kategorii samorząd i społeczność lokalna najwięcej głosów otrzymała Lucyna Herold-Wąs. Otrzymała ona 785 głosów. Druga w tej kategorii jest Marianna Mazurowska (729 głosów). Na trzecim miejscu znalazł się Arkadiusz Gliniecki (otrzymał 559 głosów).

Przejdźmy do kategorii działność społeczna i charytatywna. Tu najwięcej, bo 179 głosów, otrzymał Marek Gawlik. Na drugim miejscu uplasowała się Daria Kuchta (146 głosów), na trzecim zaś Ewa Piotrowska - 125 głosów.

Osobowością Roku w kategorii kultura jest Patryk Podwojski (468 głosów), Regina Kotłowska jest druga i otrzymała 350 głosów. Z kolei Ewelina Pączek, która uzyskała trzecią lokatę, ma 320 głosów.

Najwięcej głosów w kategorii biznes otrzymali Mariusz i Waldemar Nierzwiccy (2976). Na drugim miejscu jest Steffen Zimny (2896 głosów), a na trzecim miejscu Mariusz Tuchlin (44 głosy).

SPRAWDŹ WYNIKI GŁOSOWANIA

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w emocjonującej zabawie.

Zwycięzców zaprosimy na uroczystą galę, gdzie wręczymy im statuetki i dyplomy. W lutym, do całego nakładu „Dziennika Bałtyckiego”, dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się tam także relacja ze wspomnianej uroczystości.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie