Zespół Gama SKS UKS Jedynka wygrał po raz trzeci FOTO

ME
Zespół Gama SKS UKS Jedynka wygrał derby z SKS II Starogard
Zespół Gama SKS UKS Jedynka wygrał derby z SKS II Starogard Sławek Pietrzak
To był mecz o pierwsze miejsce w lidze juniorów. W derbach Starogardu lepsza okazała się drużyna pod wodzą Przemysława Bielińskiego. Zespół Gama SKS UKS Jedynka wygrał z SKS II Starogard 95:63!

Przed tym spotkaniem oba zespoły mogły się poszczycić mianem niepokonanych. Pierwsza połowa meczu między Gama SKS UKS Jedynka a SKS II Starogard była dość wyrównana. Zawodnicy trenera Bielińskiego utrzymywali przewagę na pograniczu kilku punktów. Sytuacja zmieniła się po przerwie. Jeszcze w trzeciej kwarcie, którą Gama wygrała 17:13, wydawało się, że rywale mogą jeszcze odwrócić losy tego spotkania. Niestety, w ostatniej odsłonie drużyna Bielińskiego nie pozostawiła SKS-owi żadnych złudzeń. Co ciekawe, w ekipie Gama SKS UKS Jedynka punktował każdy zawodnik, który wyszedł na parkiet.
Dla zespołu Gama SKS UKS Jedynka najwięcej punktów zdobył Przemysław Michałowski - 17 oraz najmłodszy w drużynie Grzegorz Kamiński - 16. W barwach SKS II 27 "oczek" na swoje konto zapisał Maciej Kraśniewski.
W najbliższą sobotę o godz. 14 SKS II Starogard zagra u siebie z Gdyńskim Klubem Koszykówki Arka S.A., a o godz. 16.30 Gama podejmie drużynę Trefla Sopot.

Gama SKS UKS Jedynka - SKS II Starogard 95:63

(25:18, 21:19, 17:13, 32:13)
Gama: Michałowski 17, Kamiński 16 (2), Guz 9 (1), Tylkowski 9, Muntowski 8, Zieńko 8, Bączek 8 (1), Neubert 5, Reszka 4, Kasprzak 4, Smugała 1.
SKS II: Kraśniewski 27 (1), Milewski 13 (1), Ziemann 9, Siwek 6, Stencel 4, Kulas 3, Pluta 1, Mandziara 0, Nowakowski 0.