Test na przeciwciała koronawirusa z Biedronki: w Pucku wyprzedany w ciągu kilku godzin. Sprawdziliśmy ile kosztuje i co zawiera | WIDEO

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins

Wideo

Udostępnij:
Od poniedziałku, 15 marca 2021 w sieci sklepów Biedronka można kupić test wykrywający przeciwciała SARS-CoV-2. To tzw. szybki test (10 min.) na koronawirusa, który można wykonać w domu. Sprawdziliśmy, czy jest on dostępny w Pucku, ile kosztuje i co zawiera.

W celu nabycia biedronkowej nowości w postaci testu Primacovid już z samego rana udaliśmy się do Biedronki w centrum handlowym przy ul. Kopernika w Pucku.

Tutaj przez kilka minut szukaliśmy pudełka z szybkim testem na przeciwciała koronawirusa na najróżniejszych regałach - bezskutecznie. Zauważyliśmy, że nie byliśmy sami, gdyż trzy inne osoby wydawały się szukać tego samego.

Gdzie w Biedronce szukać testów na przeciwciała koronawirusa?

W końcu zapytaliśmy pracownika sklepu, czy te testy są w sprzedaży i otrzymaliśmy informację, że jak najbardziej są - przy kasie. Eureka! Ustawieni w kolejce patrzyliśmy, jak klienci przed nami kupują testy.

Ile kosztuje test na przeciwciała koronawirusa Primacovid w Biedronce?

Gdy przyszła nasza kolej, zapłaciliśmy 49,99 zł za jedno opakowanie Primacovid - szybkiego testu do samodzielnego wykonania pozwalającego na jakościowe wykrycie przeciwciał IgG i IgM przeciwko SARS-CoV-2 w próbkach ludzkiej krwi pełnej.

Wydaje się, że mieliśmy szczęście, gdyż kilka godzin później tego samego dnia testów już nie było - zostały wyprzedane! Ale, jak informują w sklepie, dostawy są codziennie, więc można mieć nadzieję, że już jutro w sprzedaży pojawią się nowe opakowania szybkich testów na przeciwciała koronawirusa.

Co znajdziemy w środku opakowania z testem Primacovid z Biedronki?

  • Ulotkę z instrukcją użycia.
  • Kasetkę testową.
  • Fiolkę zawierająca bufor.
  • Pipetę kapilarną.
  • Dwie jednorazowe igły do nakłucia.
  • Gazik antyseptyczny.

Test na przeciwciała koronawirusa z Biedronki: w Pucku wyprz...

Dodaj ogłoszenie