Tenis ziemny. Starogardzianin wygrał ostatni turniej cyklu GP Tczewa 2018

Zbigniew Brucki
Starogardzianin Paweł Walecki wygrał ostatni, szósty turniej cyklu GP Tczewa 2018.

W kategorii open wystąpiło 11 zawodników. W meczu o 3. miejsce Łukasz Pindel pokonał Marka Gutjara 6:4, 6:4. W finale Paweł Walecki zwyciężył Piotra Zarzyckiego 6:7, 6:1, 10:7. W kategorii juniorów najlepszy okazał się Kamil Mrozek. Druga była Lena Wilczewska, a trzecia Agata Łucka. W klasyfikacji końcowej w kategorii open triumfował Łukasz Pindel, wśród juniorów Kamil Mrozek, a w gronie skrzatów Jan Pindel.

Więcej w piątkowych wydaniach „Dziennika Tczewskiego” i „Dziennika Kociewskiego”.