Starogardzcy sportowcy wrócili z medalami ZDJĘCIA

Kinga Furtak
To był weekend sportowych zmagań. Lokalni sportowcy cały czas trenują i biorą udział w zawodach. Kto przywiózł medal? Mamy najświeższe informacje!

Piłka nożna

W sobotę rezerwy Pogoni Szczecin wsparte zawodnikami z kadry pierwszego zespołu KP Starogard 4:1. Bramkę dla KPS-u strzelił w 64 minucie Jakub Bach.

Karate

Również w sobotę odbył się Turniej Grand Prix International w Lęborku, gdzie BioFeed Bonus Karate team zajął w Klasyfikacji Generalnej Turnieju 3 miejsce. Zawodnicy w mocnych bojach wywalczyli 20 medali. Lista mistrzów jest bardzo długa, a szczegóły przeczytanie na fanpage klubu.

Siatkówka

Młodziczki KaEmKi Star-WiK Starogard Gdański najlepsze w rozegranym w Subkowach turnieju IV ligi wojewódzkiej. Dziewczęta pokonały gospodynie 2-0 oraz APS Rumia I 2-1.

Akrobatyka

Z Łańcuta Grand Prix Polski UKS Kociewie wraca z medalami.

Marta Jaworska i Paweł Kraiński- I miejsce

Paweł Kraiński i Antoni Gryniuk - I miejsce

Tenis

Kolejny weekend i kolejne zwycięstwa podopiecznych Tenis Parku. Julka Hejła zajmuje 2 miejsce w deblu wraz ze swoją tenisową koleżanką Leną Murawską oraz 3 miejsce w singlu.