Sokół Zblewo lepszy od Relaxu w Ryjewie - 4:1

SP
Sławomir Pietrzak/archiwum
Podopieczni Macieja Kubika po kiepskim początku rundy wiosennej zaczęli wygrywać! W meczu wyjazdowym pewnie pokonali Relax Ryjewo - 4:1. Bohaterem tego spotkania był Michał Draszanowski, zdobywca trzech bramek.

Mecz od samego początku ułożył się zblewianom znakomicie. Już w 8 minucie Michał Draszanowski głową zdobył pierwszą bramkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Mateusza Szopińskiego. W 18 minucie po składnej akcji całego zespołu i zagraniu od Krefty zdobył drugą bramkę. Na 3-0 strzelił Władek Nawrocki, który dostał idealne podanie od Rolińskiego i w pojedynku sam na sam z bramkarzem nie dał żadnych szans.

- W końcówce pierwszej połowy trochę zaspaliśmy i gospodarze strzelili bramkę do szatni - przyznaje Maciej Kubik, trener Sokoła Zblewo. - W drugiej połowie wykorzystaliśmy jedną z wielu okazji do strzelenia bramki. Michał Draszanowski w 80 minucie trafił z karnego po zagraniu ręką obrońcy Ryjewa.

Relax Ryjewo - Sokoł Zblewo 1-4 (1-3) bramki: 9, 18, 80 Draszanowski, Nawrocki 35