III liga
Nielba Wągrowiec - KP Starogard 0:2. Bramki: Karol Zieliński (9), Robert Hirsz (89). KP Starogard: Kotłowski - Warcholak, Sylwestrzak, Moskiewicz (90+1 Szamanek), Kajca (54 Łazaj), Kowalczyk, Powszuk, Armatowski (71 Hirsz), Jasiński (50 Stosik), Korpalski, Zieliński (64 Sosnowski).
Inne wyniki 13. kolejki: Unia J. - Chemik 2:0, Jarota - Elana 1:2, Pomorzanin - Gwardia 1:1, Mieszko - Górnik 1:1, Kotwica - Bałtyk K. 2:2, Sokół - Przodkowo 0:1, Flota - Gryf 3:1, Pogoń II - Radunia 3:3, Polonia - Świt 0:6, Bałtyk G. - Unia S. 1:0. 14. kolejka: KP Starogard - Flota (31.10, 13.00).
Tabela
1. Polonia Środa Wlkp. 12 34 35-13
2. Radunia Stężyca 13 31 40-11
3. Świt Szczecin 13 30 31-10
4. Bałtyk Gdynia 13 27 27-12
5. KP Starogard 13 22 24-24
6. Bałtyk Koszalin 13 21 32-21
7. GKS Przodkowo 13 20 22-15
8. Unia Janikowo 13 20 22-27
9. Elana Toruń 12 18 22-12
10. Pogoń II Szczecin 12 18 30-27
11. Sokół Kleczew 13 18 20-17
12. Kotwica Kołobrzeg 12 18 17-15
13. Nielba Wągrowiec 12 17 25-21
14. Jarota Jarocin 13 16 25-21
15. Flota Świnoujście 12 16 18-26
16. Unia Swarzędz 13 15 17-17
17. Pomorzanin Toruń 13 14 13-17
18. Gwardia Koszalin 12 12 15-18
19. Gryf Wejherowo 11 10 14-28
20. Chemik Police 13 5 5-36
21. Górnik Konin 13 2 8-35
22. Mieszko Gniezno 13 1 8-47
IV liga
Jantar Ustka - Wierzyca Decka Pelplin 2:2. Bramki dla Wierzycy: Maciej Meler (10), Jędrzej Chyła (56). Wierzyca: Spychalski - D. Zieliński (9 Jurczyk), Skierkowski, Lewandowski, Orzechowski, R. Zieliński, Racki (76 Deja), Meler, Manuszewski, Chyła, Bradtke.
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo 2:0. Sokół: Krawcewicz - Mosiński, Dawidowski (69 Rzepa), Gdaniec, Wysiecki, Konieczka, Gołuński (67 Tusk), Siora, Wenta, Szwoch, Wiśniewski.
GKS Kowale - Cartusia Kartuzy 1:0. Bramka: Mariusz Jary (81). GKS Kowale: Piaseczny - Szumotalski, Przybylski, Maszota, Kujawski, Kugiel, Kowalczyk, Garbowski, Gabrukiewicz (59 Krygier), Widzicki (70 Kwasny), Jary.
Inne wyniki 13. kolejki: Gryf - Jaguar 1:0, Gedania - Pogoń 0:1, Kaszubia - Anioły 3:0, Stolem - Chojniczanka II 0:0, Gwiazda - Wda 1:0, Lechia II - Arka II 1:5, Luzino - Powiśle 3:3. 14. kolejka (31.10): Jaguar - Wierzyca (11.00), Sokół - Stolem (14.00).
Tabela
1. Kaszubia Kościerzyna 13 33 45-11
2. Stolem Gniewino 12 32 34-10
3. Jaguar Gdańsk 13 26 30-16
4. Anioły Garczegorze 13 25 26-12
5. Gedania Gdańsk 13 25 26-16
6. Gryf Słupsk 13 24 33-14
7. Pogoń Lębork 13 22 16-19
8. GKS Kowale 12 19 21-22
9. Chojniczanka II Ch-ce 12 17 28-16
10. Gwiazda Karsin 12 15 19-27
11. Grom Nowy Staw 11 14 11-17
12. MKS Władysławowo 12 14 12-22
13. Powiśle Dzierzgoń 13 12 19-24
14. Wda Lipusz 12 11 10-19
15. GOSRiT Luzino 12 11 16-26
15. Sokół Zblewo 12 11 23-34
16. Wierzyca Pelplin 12 11 14-25
18. Lechia II Gdańsk 11 10 22-24
19. Arka II Gdynia 11 9 16-26
20. Cartusia Kartuzy 12 8 13-29
21. Jantar Ustka 12 4 13-38
V liga I grupa
AS Kolbudy - GTS Mokry Dwór 5:3. Bramki: Kacper Dubanowski (12), Damian Podkański (15, 50), Bartłomiej Merchel (39), Paweł Piotrowski (70) - Wojciech Szymański (35), Jan Sadowski (52), Maciej Kopania (84). Czarni Pruszcz Gd. - Sztorm Kosakowo 4:3. Bramki dla Czarnych: Jakub Malinowski (32, 73, 77 karny, 85). Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce 0:4. Bałtyk II Gdynia - Potok Pszczółki (nie odbył się). Orlęta Reda - GLKS Różyny 3:3. Bramki dla GLKS: Michał Engler (17), Jakub Filipek (3, 71). GTS Goszyn - Sporting Leźno 2:0. Bramki: Krzysztof Rusinek (8), Sławomir Żabiński (68).
Inne wyniki 14. kolejki: Sierakowice - Orkan 2:2, Ogniwo - Błyskawica 2:2, Kamionka - AP Sopot 1:4. 15. kolejka (31.10): Zenit - Kolbudy (14.00), Sztorm - Orzeł (11.00), AP Sopot - Czarni (14.30), Orkan - Goszyn (14.00), Różyny - Sierakowice (14.00), Potok - Orlęta (14.30), Mokry Dwór - Bałtyk II (11.30).
Tabela
1. Orkan Rumia 14 34 54-19
2. Czarni Pruszcz Gd. 14 33 47-19
3. Zenit Łęczyce 14 28 42-21
4. GLKS Różyny 14 28 47-32
5. Błyskawica Reda 14 27 45-32
6. AP Sopot 13 26 42-20
7. AS Kolbudy 14 25 45-23
8. Ogniwo Sopot 14 21 32-26
9. Kamionka Sopot 14 20 20-23
10. Orlęta Reda 14 19 37-25
11. Orzeł Trąbki Wlk. 14 19 27-34
12. Bałtyk II Gdynia 13 17 33-33
13. GKS Sierakowice 13 15 29-39
14. Sztorm Kosakowo 14 14 28-45
15. GTS Mokry Dwór 14 11 30-42
16. GTS Goszyn 14 9 21-50
17. Sporting Leźno 14 8 13-32
18. Potok Pszczółki 13 0 3-80
V liga II grupa
Pomezania Malbork - Victoria Kaliska 7:0. Beniaminek 03 Starogard - Wisła Tczew 3:3. Bramki: Daniel Tudela (45+2), Juan Alecci (49), Bartosz Apostołowicz (69) - Adrian Chudy (19), Maciej Pawłuszek (79), Oskar Guźliński (90+3). Spójnia Sadlinki - Wietcisa Skarszewy 1:1. Bramka dla Wietcisy: Daniel Jankowski (25). Olimpia Sztum - Meteor Pinczyn 1:1. Bramka dla Meteora: Dominik Mierzwa (88). Mady Ostaszewo - Orzeł Subkowy 1:1. Bramka dla Orła: Dawid Kania (32).
Inne wyniki 14. kolejki: Relax - Żuławy 0:1, Borowiak - Tęcza 3:0, Pogoń - Czarni 1:2. 15. kolejka (31.10, 14.00): Victoria - Relax, Wietcisa - Pomezania, Orzeł - Radunia II, Meteor - Pogoń, Wisła - Borowiak, Żuławy - Beniaminek.
Tabela
1. Borowiak Czersk 13 36 34-10
2. Żuławy Nowy Dwór 13 29 49-9
3. Pomezania Malbork 14 28 45-19
4. Beniaminek 03 SG 13 26 26-13
5. Radunia II Stężyca 13 25 35-18
6. Orzeł Subkowy 13 24 31-21
7. Wietcisa Skarszewy 12 23 37-23
8. Olimpia Sztum 13 19 26-19
9. Wisła Tczew 13 18 27-25
10. Spójnia Sadlinki 14 13 20-30
11. Meteor Pinczyn 13 13 16-26
12. Tęcza Brusy 12 13 23-35
13. Relax Ryjewo 13 13 21-44
14. Victoria Kaliska 14 11 22-46
15. Czarni Przemysław 13 9 20-55
16. Pogoń Prabuty 13 7 22-40
17. Mady Ostaszewo 13 5 11-32
A klasa grupa II
13. kolejka: KS Sulmin - GKS II Kowale 2:2, Gedania II Gdańsk - Orzeł Straszyn 1:1, Portowiec Gdańsk - Osiczanka Osice 0:4, Wisła Długie Pole - Sokół Ełganowo 1:1, Stoczniowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 2:1, KS Mściszewice - Gryf Goręczyno 1:0, FC Gowidlino - Amator Kiełpino 3:4. Pauzowała GTS Rotmanka. 14. kolejka (31.10): Pauza: Sokół Ełganowo. GKS II Kowale - Amator (11.00), Rotmanka - Mściszewice (11.30), Jaguar II - Wisła (14.00), Osiczanka - Stoczniowiec (13.00), Orzeł - Portowiec (13.30).
Tabela
1. Amator Kiełpino 12 29 45-16
2. Gedania II Gdańsk 12 29 32-8
3. Stoczniowiec Gdańsk 12 27 32-11
4. KS Mściszewice 12 26 33-19
5. Orzeł Straszyn 12 24 23-13
6. Osiczanka Osice 11 23 37-18
7. GTS Rotmanka 12 22 27-24
8. GKS II Kowale 12 20 23-24
9. Jaguar II Gdańsk 13 16 39-31
10. Sokół Ełganowo 12 11 18-28
11. Portowiec Gdańsk 12 10 20-48
12. Wisła Długie Pole 12 8 20-39
13. FC Gowidlino 12 5 16-36
14. KS Sulmin 12 5 15-43
15. Gryf Goręczyno 12 3 13-35
A klasa III grupa
13. kolejka: LKP Nowa Karczma - Wierzyca Stara Kiszewa 0:1, Nowi Nowa Cerkiew - Santana Wielki Klincz 2:4, KS Skorzewo - Sławek Borzechowo 0:1, Jantar Pawłowo - Grom Kleszczewo 24 4:2, Styna Godziszewo - Czarni Piece 3:1, Kolejarz Chojnice - Brda Rytel 5:1, Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 1:1. 14. kolejka (31.10): Wierzyca - Bobowo (14.00), Brda - Wda (11.00), Czarni - Kolejarz (14.00), Grom - Styna (14.00), Szpak - Jantar (14.00). Pauza: Sławek Borzechowo.
Tabela
1. Kolejarz Chojnice 12 33 44-11
2. Styna Godziszewo 12 31 37-14
3. Santana Wlk. Klincz 13 24 25-18
4. KS Skorzewo 12 23 32-19
5. Sławek Borzechowo 13 20 23-29
6. GKS Bobowo 12 19 41-26
7. Brda Rytel 12 18 34-22
8. Jantar Pawłowo 12 18 26-25
9. Grom Kleszczewo 12 18 23-31
10. Nowi Nowa Cerkiew 12 16 21-27
11. Wierzyca St. Kiszewa 12 10 22-36
12. Czarni Piece 12 10 23-36
13. Wda Czarna Woda 12 10 23-37
14. Szpak Skórcz 2 9 23-39
15. Nowa Karczma 12 4 10-37
A klasa IV grupa
13. kolejka: Rodło Kwidzyn - Nogat Malbork 8:0, Delta Miłoradz - Rodło Trzciano 2:1, Świt Radostowo - Ruch Gościszewo 4:0, Skra Kończewice - Błękitni Stare Pole 0:6, Wisła Korzeniewo - Błyskawica Postolin 7:1, LKS Waplewo Wielkie - Powiśle Czernin 6:1, Pogoń Gardeja - WKS Lignowy Szlacheckie 0:5, Pogoń Smętowo - Mewa Gniew 0:1.
14. kolejka (31.10): Nogat - Mewa (16.00), WKS Lignowy - Pogoń S. (15.00), Rodło T. - Świt (14.00).
Tabela
1. Wisła Korzeniewo 12 34 59-15
2. Błękitni Stare Pole 13 31 61-16
3. Rodło Kwidzyn 13 27 37-16
4. Waplewo Wielkie 13 25 32-14
5. Świt Radostowo 12 23 30-11
6. Delta Miłoradz 13 23 24-18
7. Rodło Trzciano 13 20 40-38
8. Błyskawica Postolin 13 19 29-37
9. Ruch Gościszewo 13 16 20-27
10. WKS Lignowy 13 16 25-36
11. Nogat Malbork 12 12 19-37
12. Powiśle Czernin 13 11 17-36
13. Pogoń Gardeja 12 9 14-28
14. Mewa Gniew 11 8 14-33
15. Pogoń Smętowo 13 8 22-57
16. Skra Kończewice 12 2 8-32
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?