KP Starogard rozgromił Grom Nowy Staw - 8:0!

SP
Sławomir Pietrzak/archiwum
Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Klubu Piłkarskiego Starogard. Tym razem podopieczni Jarosława Kotasa rozgromili Grom Nowy Staw aż 8:0!

W Starogardzie w rozgrywkach V ligi doszło do kolejnego pogromu. Tym razem dostało się piłkarzom Gromu Nowy Staw. Podopieczni Jarosława Kotasa już w pierwszych 45 minutach objęli wysokie prowadzenie - 4:0. Kolejne cztery bramki padły po przerwie. Hat-tricka ustrzelił Kacper Siora.
KPS - Grom Nowy Staw 8:0 (4:0)
Bramki: 3 - Kacper Siora '75, '85, '87, 2 - Michał Jancen '16, '35, 2 - Krzysztof Rzepa '40, '45, 1 - Mateusz Stanek '65.

W derbach Kociewia dużo lepsza drużyna KP
W rundzie wiosennej jest to ósma wygrana, a bilans bramkowy jest oszałamiający. Nasi gracze w dziewięciu spotkaniach rundy wiosennej strzelili 44 bramki co daje średnią 4,88 na mecz i stracili tylko 3 gole.

Wysoka wygrana KP Starogard!

Radość z wysokiej wygranej przyćmiła kontuzja Krzysztofa Rzepy, który to brutalnie został przewrócony w polu karnym przez przeciwnika i doznał złamania obojczyka. Życzymy Krzysztofowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?