Finał wojewódzki ligi młodzików

(WŁA)
W Gdyni odbył się drugi turniej finału wojewódzkiego młodzików w siatkówce. SKS Starogard stoczył dwa pojedynki, odniósł niestety tylko jedno zwycięstwo.

Podopieczni Jacka Toczka, w pierwszym dramatycznym meczu ulegli Pogoni Lębork 1:2 (13:25, 25:18, 11:15). W trzecim secie prowadzili 8:5, jednak dwie decyzje sędziów, zdaniem trenera mocno krzywdzące jego podopiecznych wybiły zespół z uderzenia i set zakończył się ich porażką. Starogardzcy młodzicy nie mogli dojść do siebie jeszcze w drugim pojedynku z Omegą Gdynia. Ostatecznie zdołali się jednak otrząsnąć i wygrali 2:0 (27:25, 25:18). 25 lutego, w Gdańsku odbędzie się trzeci turniej z udziałem starogardzian. Zagrają oni z GTS Gdańsk oraz Pogonią Lębork. W przypadku dwóch wygranych po 2:0 zapewnią sobie tytuł mistrza województwa pomorskiego. Przegrana w meczu z Lęborkiem będzie oznaczała, że SKS Starogard zakończy rozgrywki ligowe na drugiej pozycji dającej również prawo do gry w ćwierćfinałach mistrzostw Polski. A taki cel przed zespołem stawiał trener Jacek Toczek.
SKS Starogard Gd: Jędrzej Zieliński, Kamil Cablewski, Mateusz Adamiak, Paweł Reszczyński, Jacek Banach, Maciej Chmielecki, Patryk Wiśniewski, Michał Kochański, Filip Toczek, Miłosz Zielke, Kamil Landowski, Mieszko Jończyk.