Dodaj zdjęcie profilowe

avatarDagmara Wróblewska

Starogard Gdański
Gabinet H and B to miejsce gdzie dbamy o twoje zdrowie i piękno. U nas rehabilitacja łączy się z relaksem. Oferujemy Państwu kompleksową rehabilitację dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas gdy Twoi bliscy będą korzystali z zajęć rehabilitacji ty możesz skorzystać z zabiegów relaksujących jak i pielęgnujących ciało.

Terapia w "kosmicznych kombinezonach" pomaga dzieciom

2013-09-11 11:49:29

Metoda ta opiera się na stosowaniu kombinezonu DUNAG 02, który umożliwia Innowacyjną Terapie opartą na użyciu adaptowanego kombinezonu kosmicznego. Umożliwia on prowadzenie i wspomaganie ćwiczeń ruchowych u dzieci i młodzieży oraz dorosłych z uszkodzeniem Centralnego Układu Nerwowego, u których występuje zakłócenie postawy i aktywności ruchowej. Elementy cięgniste w kombinezonie w sposób równoważący, utrudniający, zastępujący, korygujący lub wspomagający oddziałują prioprioceptywnie na układ biomechaniczny pacjenta powodując optymalne ustawienie poszczególnych elementów ciała względem siebie i na tej podstawie następuje utrwalenia prawidłowych lub zbliżonych do prawidłowych wzorców ruchowych. ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, która odbywa się w Gabinecie H&B przy ul. Sobieskiego 9 (w podwórku).

Jesteś na profilu Dagmara Wróblewska - stronie mieszkańca miasta Starogard Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj