Ryszard Wojdowski

avatarRyszard Wojdowski

Starogard Gdański
Mój Ojciec miał kilka aparatów, analogowych oczywiście. Dorabiał nimi na zdjęciach - pocztówkach Pałacu w Kórniku. Ja mam jeden kompakt i nie dorabiam nim. Czyste hobby. Takie czasy. Na mapach Google znajdziecie sporą ilość moich zdjęć z terenu między Starogardem a Chojnicami.

Skatepark w Czarnej Wodzie już gotowy

2015-04-22 22:38:22

We wtorek 21 kwietnia wieczorem, zakończyły się na placu zlokalizowanym przy ul. Mickiewicza, prace związane z montażem urządzeń skateparku.
W skład skateparku wchodzą następujące elementy:
1. rampa (quater pipe) 2 szt.,
2. funbox z grindboxem prostym i poręczą,
3. piramida,
4. grindbox,
5. poręcz prosta.
Elementy wchodzące w skład wyposażenia skateparku, zostały wykonane ze sklejek laminowanych i wodoodpornych. Plac pod skatepark został przygotowany w ubiegłym roku, przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Wykonano niwelację terenu, korytowanie, Na podbudowie z tłucznia i betonu, została ułożona szlifowana warstwa wierzchnia z betonu B30 o grubości 15 cm, zbrojona włóknem stalowym. Teraz tylko wypada życzyć wszystkim miłośnikom tego sportu, udanej i bezpiecznej zabawy.

Jesteś na profilu Ryszard Wojdowski - stronie mieszkańca miasta Starogard Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj