Przedsiębiorstwo NORDEKO

avatarPrzedsiębiorstwo NORDEKO

Starogard Gdański

Przedsiębiorstwo NORDEKO

2015-07-07 11:35:24

Przedsiębiorstwo NORDEKO działa na rynku od 1999r. Zajmujemy się sprzedażą maszyn budowlanych oraz drogowych. Sprzedawane przez nas maszyny to m.in. zagęszczarki gruntu, przecinarki betonów i asfaltów, agregaty prądotwórcze, sprężarki powietrza, młoty kujące, narzędzia hydrauliczne, zacieraczki oraz wiele innych maszyn.
- Współpracuje z nami wiele firm z branży budowlanej, drogowej oraz komunalnej.
- Mamy szeroki asortyment części zamiennych.
- Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

Wysoka jakość, niezawodność oraz fachowa obsługa to główne wyznaczniki naszych działań, które spowodowały, że oferowane przez nas produkty to wytwory takich światowych marek jak: AMMANN, BOMAG, HONDA, Robin-Subaru, HATZ czy Belle.
Aby sprostać wymaganiom Klientów w stadium doboru właściwego urządzenia do wykonania konkretnego zadania, zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy pomogą w wyborze produktu spełniającego pokładane w nim oczekiwania.
Działalność naszej firmy nie kończy się w momencie sprzedaży.
Nasi wysoko wykwalifikowani mechanicy zapewnią Państwu sprawną i skuteczną obsługę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.Telefony kontaktowe:

58 588 43 83

604-160-901

731-118-115

600-213-353

Jesteś na profilu Przedsiębiorstwo NORDEKO - stronie mieszkańca miasta Starogard Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj