Dodaj zdjęcie profilowe

avatartomosa5

Starogard Gdański

Kup bilet - wesprzyj akcję pomocy poszkodowanym

2013-03-26 15:54:05Trwa sprzedaż biletów na mecz Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków. Spotkanie to zostanie rozegrane na PGE Arenie Gdańsk w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 16.00.
Przypominamy, że decyzją zarządu Lechii Gdańsk 10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar.

Kwota w formie darowizny zostanie przez Klub przekazana Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”. Przyjście na mecz wiązać się będzie zatem również ze wsparciem dla kibiców poszkodowanych w wypadku i rodzin jego ofiar.

Jesteś na profilu tomosa5 - stronie mieszkańca miasta Starogard Gdański. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj