Zobacz wideo: Pensja minimalna w 2023. Będzie dwukrotna podwyżka
W poniedziałek, 17 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2022 wręczono nauczycielom i pracownikom oświaty nagrody państwowe i resortowe. W sumie nagrody otrzymały 164 osoby ze szkół w powiatach lipnowskim, włocławskim, radziejowskim i aleksandrowskim.
W czasie spotkania wręczono dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty odznaczenia państwowych i resortowych, Nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz Nagrody Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku przy ul. Prymasa Stanisława Karnkowskiego 3.
Dzień Edukacji Narodowej 2022 - lista nagrodzonych:
BRĄZOWY KRZYŻ ZASŁUGI
Magdalena Górnik - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku
Maciej Rakowski - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
MEDAL ZŁOTY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Małgorzata Bykowska - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Dorota Cenze - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Maria Chałaczkiewicz - Zespół Szkół nr 4 we Włocławku
- Liliana Ciesielska-Małecka - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Anita Ćwikła - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie
- Krystyna Grzesiak - Zespół Szkół Technicznych we Włocławku
- Mirosław Jasieniecki - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Janusz Karczmarczyk - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Danuta Kołosowska - Szkoła Podstawowa nr 10 we Włocławku
- Elżbieta Kostrzewa - Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Lubrańcu
- Ewa Kozłowska - Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku
- Włodzimierz Kuc - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie
- Iwona Łukaszewska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnie
- Monika Manke-Durma - Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku
- Hanna Michalska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baruchowie
- Ilona Michalska - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiejwe Włocławku
- Roman Pasiński - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Mirosław Przekwas - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu
- Barbara Rolirad - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Krzysztof Rosiński - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie
- Helena Sawko - Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku
- Iwona Sikorska - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Bożena Sobierajska - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Henryk Wasilewski - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku
- Joanna Wędołowska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Agnieszka Wichrowska - Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
- Anna Ziemińska - Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
- Ewa Luboń - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
- Ewa Drożdż - Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku
- Marzena Gralak - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Anna Seklecka - Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku
- Grażyna Serkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
MEDAL SREBRNY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Jolanta Banasik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie
- Elżbieta Derucka - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Beata Jaśkiewicz-Rudzińska - Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
- Dorota Kaniewska - Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
- Wiesław Karbowski - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Dariusz Kostrzewski - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Ewa Lasek - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Danuta Latowska - Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku
- Anetta Lewandowska - Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
- Dariusz Łoboda - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
- Mirosław Matuszewski - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Anna Paczkowska - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Aneta Pawłowska - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Andrzej Przybylski - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Magdalena Różańska - Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
- Wioleta Sandecka - Zespół Szkół nr 4 we Włocławku
- Edyta Słomczewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Angelika Szumińska - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
- Aneta Wąsik - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Daniel Golon - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Andrzej Rosół - Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Kolegium Kujawskie w Aleksandrowie Kujawskim
- Sonia Maria Trzciałkowska - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Agata Antkowska - Zespół Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim
- Dariusz Jałoszyński - Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczu
- Bożena Okulewicz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
MEDAL BRĄZOWY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Anna Augustynowicz - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Aneta Caban - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Krzysztof Cybulski - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Joanna Gołembiewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Gabriela Goszcz - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Krzysztof Jabłoński - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Marta Kasprzak - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Miłosz Kłobukowski - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
- Monika Kłosińska - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie
- Anna Lewandowska - Zespół Szkół nr 4 we Włocławku
- Łukasz Mikołajczak - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Małgorzata Mokrzyńska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Beata Osowska-Malendowicz - Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku
- Anna Pacia - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Agata Paul - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Aneta Pazderska - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Grzegorz Poturalski - Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku
- Dorota Rosołowska - Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku
- Agnieszka Tarnawska - Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku
- Ks. Sebastian Tomczak - Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Anna Wichrowska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Paweł Wiśniewski - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Monika Wiwatowska - Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku
- Agnieszka Wrzosek - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie
- Ewa Budzyńska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Anita Grabowska - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie
- Maria Guźlewska - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Radosław Sękowski - Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Kolegium Kujawskie w Aleksandrowie Kuj.
- Marta Szkudlarek - Zespół Szkół nr 3 we Włocławku
- Paulina Wojdyła - Zespół Szkół nr 3 we Włocławku
MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- Mariola Andrzejewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
- Anna Bacciarelli - Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Lubrańcu
- Iwona Bator - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Monika Bienias - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszkiwe Włocławku
- Danuta Borkowska - Przedszkole Publiczne nr 26 we Włocławku
- Maria Borowska - Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Ciechocinku
- Beata Buława - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Anna Czarnecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Dorota Dobisz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Izbicy Kujawskiej
- Beata Głowacka - Szkoła Podstawowa w Wołuszewie
- Maria Głowacka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
- Agnieszka Kamińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Marcin Kaźmirski - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiejwe Włocławku
- Andrzej Kłódkowski - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku
- Anna Kozłowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach
- Anna Kurdubska - Szkoła Podstawowa w Przywieczerzynie
- Jan Kuszyński - Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Ciechocinku
- Zofia Kwaśna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach
- Elżbieta Lampowska - Szkoła Podstawowa w Płowcach
- Małgorzata Hanna Makowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim
- Piotr Malec - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Monika Miętkiewicz-Derucka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczu
- Anna Pałczyńska - Szkoła Podstawowa w Przywieczerzynie
- Jacek Petrykowski - Szkoła Podstawowa w Raciążku
- Katarzyna Pilarska - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Sylwia Porańska - Szkoła Podstawowaim. Jana Pawła II w Lubaniu
- Barbara Potęgowska - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku
- Wojciech Przybysz - Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubrańcu
- Aneta Ratajczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach
- Aleksandra Rawska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach
- Aneta Rumińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach
- Beata Rychlik - Zespół Szkół nr 2 w Rypinie
- Marzena Ryniecka - Szkoła Podstawowa w Kowalu
- Grażyna Sirocka - Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
- Anna Smardzewska - Przedszkole im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Kujawskim
- Elżbieta Sroka - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Jolanta Szyper - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie
- Zbigniew Tumiński - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach
- Ewa Tyburska - Zespół Szkół nr 2 w Rypinie
- Katarzyna Vet - Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim
- Renata Włosińska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczu
- Bożena Zaleśkiewicz - Zespół Szkół nr 2 w Rypinie
- Dorota Żmudzińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach
- Elwira Żuchowska - Zespół Szkół nr 2 w Rypinie
- Mariusz Bentkowski - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Katarzyna Drzewucka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
- Edyta Hankowska-Czerwińska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Jolanta Olszewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Mirella Kułaczkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
- Janusz Szałek - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu
- Aneta Dulska - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Agnieszka Janiak - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Wioletta Kwarcińska - Szkoła Podstawowa nr 5 we Włocławku
- Barbara Skiermańska - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Jacek Wieczorek - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Iwona Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 5 we Włocławku
- Edyta Jaszczak - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 w Aleksandrowie Kujawskim
- Beata Sobczak - Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Ciechocinku
- Krystyna Czajkowska - Oddział Włocławski Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych
NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
- Maria Głowacka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
- Dariusz Koziński - Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Andrzej Krieger - Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Dariusz Łoboda - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
- Danuta Rybka - Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
- Bogusława Stuczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku
NAGRODA KUJAWSKO-POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
- Małgorzata Bisaga - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Małgorzata Cyta - Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie
- Ewa Jastrzębska - Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem
- Remigiusz Koźmiński - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Ewa Lorenc - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce
- Wioletta Łodygowska - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce
- Iwona Majchrowska - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku
- Beata Nejno - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach
- Ewa Rutkowska - Przedszkole Publiczne nr 22 we Włocławku
- Ilona Skuczyńska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu
- Elżbieta Stasieńko - Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej
- Grażyna Wilińska - Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chodczu
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?