Wybierz region

Wybierz miasto

  Turniej Tańca Towarzyskiego „Pierwszy Krok Taneczny”

  Starogardzkie Centrum Kultury
  Starogard Gdański, ul. Aleja Jana Pawła II/3, +48 58 561 29 45

  15:00 Sobota, 18 kwietnia

  • 15zł

  Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Tańca Towarzyskiego "Impuls" organizują Turniej Tańca Towarzyskiego "Pierwszy Krok Taneczny". Impreza odbędzie się na sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury. Turniej zostanie rozegrany w różnych kategoriach tanecznych od przedszkolaków, po pary dorosłe kategorii "Hobby".

  Na parkiecie walczyć będą pary taneczne i osobno solistki. Tancerze zmierzą się między innymi z Walcem Angielskim, Sambą, Cza Czą i Jivem. Na turnieju zaprezentują się tancerze m.in. z Gdańska, Tczewa, Czarnej Wody, Lubichowa, Skarszew, Skórcza, Zblewa i Starogardu Gdańskiego. Podczas zeszłorocznej edycji "Pierwszego Kroku Tanecznego" na parkiecie walczyło około 170 tancerzy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki