Wybierz region

Wybierz miasto

  Teresa Werner

  Kino "Sokół"
  Starogard Gdański, ul. Al. Jana Pawła II/3, +48 58 561 29 45

  18:30 Piątek, 23 stycznia

  Teresa Werner

  Cudowny głos, lekkość interpretacji, zmysłowa uroda i klasa tej piosenkarki nie mają sobie równych. Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła od występów szkolnych i akademickich. Brała udział w konkursach, liczne nagrody i wyróżnienia. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie. Występowała na scenach największych teatrów m.in. Carnegie Hall, Broadway.

  Koncertowała w wielu krajach świata: Stany Zjednoczone, Chiny, Japonia. W 1991 r. zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu w Republice Południowej Afryki w Johannesburgu. Całe życie zawodowe to praca w zespole „Śląsk”. Duże doświadczenie sceniczne i muzyczne pozwoliły jej zająć się piosenką estradową i show biznesem, jak widać debiut w tej branży bardzo udany! Do ostatnich najpopularniejszych jej piosenek należą utwory: „Miłość jest piękna”, „Spełnić marzenia”, „Szczęśliwą być”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pacjencie! Czy znasz swoje prawa?