Wybierz region

Wybierz miasto

  Orszak Trzech Króli 2015

  Rynek Miejski
  Starogard Gdański, ul. Rynek/1

  14:00 Wtorek, 6 stycznia

  • Wstęp wolny

  Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego oraz mieszkańcy Kociewia otrzymali zaproszenie do uczestnictwa w ORSZAKU TRZECH KROLI, który przejdzie ulicami naszego miasta 6 stycznia 2015 r.

  Orszak Czerwony wyrusza o godz. 13:30 z ul. Kociewskiej (przy sklepie p. Glenia), Orszak Niebieski wyrusza również o godz. 13:30 z ul. Lubichowskiej (parking salonu Ford), Orszak Zielony wyrusza o godz. 14:00 z Rynku.

  Spotkanie Trzech Króli u Heroda zaplanowane jest na godz. 14.15 (Targowisko Miejskie - Al. Niepodległości), następnie udamy się w kierunku kościoła Św. Wojciecha, gdzie o godz. 15:00 oddamy pokłon Dzieciątku Jezus, a o godz. 16.00 odbędzie się koncert kolęd. Będziemy mieli okazję nacieszyć oczy szopką betlejemską z udziałem żywych postaci i zwierząt oraz wziąć udział w festynie rodzinnym.

  Zapraszamy do udziału i zachęcamy do dopasowania się kolorem stroju do Orszaków Trzech Króli.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki