Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert pt. "Trzy Pory Muzyki"

  Starogardzkie Centrum Kultury
  Starogard Gdański, ul. Aleja Jana Pawła II/3, +48 58 561 29 45

  18:00 Piątek, 13 marca

  • 10zł

  PRZYSTANEK KULTURA koncert pt. "TRZY PORY MUZYKI"
  zagrają starogardzkie grupy muzyczne.

  PRZEDŚWIT
  Pomiędzy nocą a dniem istnieje Przedświt. Te słowa doskonale opisują ten zespół. Złożony z Marboca (Marcin Bociański) i niektórych członków grupy The Link (Michał Krzemiński, Mikołaj Mrozik) przeprowadzą słuchaczy przez gatunek Dark Wave, ilustrując przy tym smutną prawdę 21 wieku. Elektroniczne dźwięki w połączeniu z dogrywanymi na żywo instrumentami tworzą zadziwiająco spójną całość. Skład powstał pod koniec 2014 roku w Starogardzie Gdańskim.

  THE LINK
  Połączenie dwóch gitar grających w polifonii, trąbki, saksofonu, gitary basowej, klawiszy, perkusji i wokalu daje niesamowity efekt. Ten potężny siedmioosobowy skład nazwał się The Link. Prace nad tym trudnym materiałem trwały już od początku 2014roku. The Link to łącznik pomiędzy muzyką ambitną a rozrywkową, niektórzy twierdzą że to połączenie Jazzu z Rockiem. Sam zespół broni się przed kategoryzowaniem swojej twórczości. Liderem, głównym kompozytorem i wokalistą zespołu jest Michał Krzemiński zwany Wolfem.

  MARBOC
  Marboc czyli Marcin Bociański to młody artysta muzyki elektrycznej pochodzący ze Starogardu Gdańskiego. Na swoim koncie ma już przeszło 250 utworów, które produkował na przestrzeni ostatnich ośmiu lat. Swoje dźwięki grywał w Starogardzie Gdańskim, trójmieście, Warszawie, Krakowie, Irlandii i wielu innych miejscach. Na starogardzkie "Trzy Pory Muzyki" przygotował utwory z debiutanckiej płyty "On the other side".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki