Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Młodych Panów

  Kino "Sokół"
  Starogard Gdański, ul. Al. Jana Pawła II/3, +48 58 561 29 45

  20:00 Sobota, 21 marca

  Zapraszamy na nasz najnowszy program do najlepszych sal teatralnych, centrów kultury oraz hal widowiskowych.

  Wszystkie potwierdzone terminy znajdziecie w WYSTĘPACH, ale codziennie planujemy kolejne miejscowości. Możecie być pewni, że odwiedzimy również Wasz region!

  Zapraszamy na humorystyczną rewolucję! Program „10/10, czyli urodziny!” to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki… Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie – al dente!

  Uwaga!
  Program przyjmowany w dużych ilościach nie szkodzi zdrowiu. Udział w występach nie musi być konsultowany z lekarzem czy farmaceutą…

  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat starogardzki