V Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw [ZDJĘCIA]

Zbigniew Brucki
324 osoby ukończyły V Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Dystans 10 km najszybciej, w 35:20 min. pokonał Andrzej Rogiewicz z Grudziądza.

Drugi był Michał Derdowski z Mirotek (35:29), a trzeci Sebastian Szymański ze Szprudowa (35:38). Z grona ładniejszej części startujących zgodnie z przewidywaniami zwyciężyła pochodząca z Kociewia Dominika Nowakowska reprezentująca Kiełpino. Uzyskując rezultat 38:15 min. przybiegła na metę na ósmym miejscu. Druga z pań, Alicja Misiak z Susza (39:47), była siedemnasta w całej stawce. Trzecia, pochodząca z Kociewia Małgorzata Tuwalska, obecnie gdańszczanka, zajęła w całej stawce 21. miejsce wynikiem 40:50 min.

Więcej w piątkowych wydaniach „Dziennika Tczewskiego”, „Dziennika Kociewskiego” i „Echa Pruszcza Gdańskiego”