Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]

UOKiK przedstawił listę stacji, na których od 16 stycznia do 31 października 2017 roku kontrolowana była jakość paliw. Gdzie stwierdzono nieprawidłowości?

S

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.05.2018, 18:47

no i gdzie jest ta lista?

11.05.2018, 00:08

Lista stacja na kolejnych zdjęciach >>>

21.03.2018, 14:44

Zbiornik w busie 1000 l na pewno ma atest,A oznakowanie na pojeżdzie.?Sprawę głosiłem dalej i powiadomiłem policje.mają numery rejestracyjne i będą wyczuleni.Chciałbyś czołowo zderzyć się z taką ala cysterną? Po zatym po tankowaniu na tej pseudo stacji silnik można remontować na okrągło.

05.03.2018, 11:21

Można przewozić do 1000l ON i 500l PB w zbiornikach do tego przeznaczonych czyli musza mieć atest.

17.02.2018, 17:45

W Sadlinkach koło Kwidzyna stacja paliw Climatronik paliwo przywożą małym busem w zbiorniku 1000 litrów ,walą z węża do zbiornika w ziemi.Policja powinna się tym zająć bo o ile wiem samochodem można przewozić do 10 litrów w karnistrze.Przy wypadku taki zbiornik 1000 l pełny paliwa.Masakra Gdzie jest Policja.

17.02.2018, 17:36

Nieprawidłowości,chrzczone paliwo a stacje dalej funkcjonują.Takie rzeczy tylko w Polsce