Starogard: Policja poszukuje Ireneusza Czerwińskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują zaginionego Ireneusza Czerwińskiego, lat 29, który w dniu 13 stycznia 2010 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Rysopis: wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, oczy zielone, twarz pociągła, uszy średnie, nos średni, widoczne braki w uzębieniu.

Ubrany był w czarną puchową kurtkę z napisami na plecach, spodnie jeansowe, buty typu traper koloru czarnego, niebieska koszula w drobną kratę.

Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy kierować bezpośrednio do Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, tel. (058) 737-03-55 lub dyżurnego starogardzkiej komendy Policji (058) 737-02-22 bądź najbliższej jednostki Policji 997.
źródło: Polska Dziennik Bałtycki

Komentarze (3)

avatar
avatar
obywatel (gość)

Policjanci powinni iść na emeryturę w związku z zasługami,gdy w ciągu tych 15-lat wykazuje się to ok! należy mu się ta emerytura.
Ale w Starogardzie to takich mało!
Po za tym dlaczego policjant który służy w dużym mieście i tam jest ciężka służba otrzymuje taką samą emeryturę jak taki buraczek z prowincji?

avatar
pamela (gość)

Taaa poszukują i to pilnie, zwłaszcza rano. Jak jadę do roboty to śpią w radiowozach! No 15 lat pośpią i na emeryturę. Takie przypalanie głupa! Dziś spali na parkingu koło sputnika! Przepraszam prowadzili na szeroko zakrojoną skalę winnego opadów śniegu! A tego chłopca? Jak ludzie znajdą to się policja zakręci i znów sukces.... jak zawsze!

Wybierz kategorię