STAROGARD: Odzyskane kamery, zabezpieczone narkotyki, sprawcy w areszcie

Trzy osoby zatrzymane, zabezpieczonych 19 gram narkotyków i odzyskane kamery przemysłowe to efekty pracy starogardzkich policjantów z wydziału kryminalnego. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 22 do 48 lat.

Trzy osoby zatrzymane, zabezpieczonych 19 gram narkotyków i odzyskane kamery przemysłowe to efekty pracy starogardzkich policjantów z wydziału kryminalnego. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 22 do 48 lat. Jak ustalili policjanci, w ostatnich miesiącach dokonali oni kradzieży z włamaniem do sklepu oraz kilku kradzieży elementów monitoringu z różnych obiektów na terenie Starogardu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek i środę funkcjonariusze zatrzymali trzech starogardzian, którzy są podejrzani o kradzież z włamaniem do sklepu mięsnego na terenie Starogardu oraz kilku kradzieży kamer przemysłowych i elementów monitoringu.

– W trakcie przeszukania mieszkania jednego z podejrzanych, w szafce kuchennej policjanci znaleźli woreczek z marihuaną, a w pokoju precyzyjną wagę elektroniczną i kamery przemysłowe - mówi sierż. sztab. Angelika Kreft z zespołu prasowego starogardzkiej komendy policji. - Po zważeniu okazało się, że było to blisko 19 gram narkotyku.

Policjanci sprawdzają teraz czy zatrzymani mają na swoim koncie także inne kradzieże, ustalają też źródło pochodzenia narkotyków. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież włamaniem - do 10 lat.

Jednocześnie policjanci proszą osoby, które rozpoznają kamery ze zdjęcia o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym starogardzkiej komendy policji przy ul. Bohaterów Getta 2 lub pod nr tel. (058) 737-03-42, dyżurny 737-02-22.

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane