Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego jaki wydarzył się dzisiaj nad ranem (poniedziałek) w pobliżu miejscowości Linowiec. W wyniku uderzenia osobowego volkswagena w drzewo zginął 19-letni mężczyzna.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 8.00 policjanci ze Starogardu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Linowiec.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący osobowym volkswagenem mężczyzna jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego zjechał na pobocze, gdzie przodem pojazdu uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia auto dachowało i uderzyło w nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku lancię. Obrażenia jakich doznał 19-letni mieszkaniec Starogardu Gd. okazały się śmiertelne. Na szczęście kierująca lancią kobieta nie ucierpiała w tym zdarzeniu.

Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana. Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Tragedia w Linowcu

Komentarze (143)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

KG (gość)

Nie będę komentowała tych wypowiedzi które obrażają Dawida. Byłam jego dziewczyną, znałam go bardzo dobrze i wiem że nie był żadnym piratem drogowym. A nawiązując do wszystkich "ekspertów ds. wypadków" nie życzę Wam abyście kiedykolwiek musieli czytać takie oszczerstwa na temat Waszych bliskich bo jest to uczucie którego nie da się nawet opisać...

Krzysztof (gość)

Poszkodowanych w wypadkach lub ich rodziny proszę o kontakt pod nr tel. 791 360 742.
Udzielę profesjonalnej pomocy w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia
za uszczerbek na zdrowiu.

Rówieśniczka (gość)

Dziś pozostaje tylko wybrać się na cmentarz, by zapalić znicz za duszę kolegi ze szkoły...

K (gość)

Znałam Dawida tylko z widzenia ze szkoły a mimo to wiadomość na temat wypadku bardzo mnie poruszyła. Wyrazy współczucia dla bliskich.
Z szacunku dla Dawida byście mogli nie wypisywać tych komentarzy (niepotrzebnych)

zimol (gość) (Maciej)

Co za różnica czy go znamy czy nie??? co to zmienia? fakt jest faktem ze widząc auto po wypadku wszyscy są zgodni z pewnością grzał sporo ponad 90 km/h dobrze ze zabił siebie a nie innych przy okazji na drodze nie jesteśmy sami ale małolaty z prawkiem ledwo rok mją to w d***pie grunt zapier***************lać i chwalić się pod wiejskimi dyskotekami jaki to ze mnie kozak.

zimol (gość) (zimol)

Posłuchał małoletni pustaku z gimnazjum może życie cie czegoś nauczy bo jak widać mało wiesz o życiu gdyby zabił miewinne dzieci idące do szkoły poboczem wtedy tez bys go broniła??????????????????????

emwu (gość)

miałem kilka wypadków samochodowych i na szczęście nigdy nic mi sie nie stało , ale powiem za każdym razem była to za duża naprawde za duża predkosc . wiec składam kondolencje rodzinie tego chłopaka .

Beatam (gość)

Najszczersze kondolencje dla rodziny Dawida. Wiem,że nic nie ukoi tej pustki i bólu, Myślami jesteśmy z Wami. Spoczywaj w spokoju[*][*][*]