Oto lista domniemanych przestępczyń z Pomorza. Zobaczcie wizerunki kobiet poszukiwanych przez pomorską policję. Wśród nich są kobiety podejrzane o m.in. sutenerstwo, kradzieże, posiadanie narkotyków, oszustwa, ujawnianie tajemnicy państwowej. Jest także domniemana przestępczyni o pseudonimie "Wiktoria 26". Czym się parała? Sprawdź!

Komentarze (32)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

real (gość)

Co to za informacja, adres z podaniem ulicy bez miasta. Widoczny burdel panujący w policji

swiadomy (gość)

Ostatni raz takie pierdoły publikowano w 1985 r, w późniejszych latach komuna nie pozwalała na ośmieszanie takimi publikacjami.

Marek (gość)

To samograj dla redakcji DB a Wy dajecie się złapać...Ja też
Redaktorków pozwalniali to nie ma kto pisać.

Do Rzeczy (gość)

Co za pierdoły, zajmijcie sie prawdziwymi przestępcami!
Mord i śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach są stałym elementem polityki wolnej Polski. Struktury państwa nie chcą i nie potrafią znajdować przestępców zlecających zabójstwa osób próbujących naruszyć polityczno-biznesowo-przestępcze interesy - czytamy w tygodniku "Do Rzeczy".
Jak zauważa "Do Rzeczy", są to tylko dwa charakterystyczne przypadki, w których widzimy, że struktury państwa zachowują się co najmniej dwuznacznie. "A przecież chodzi o śmierć osób, które sprawowały najważniejsze funkcje państwowe" - zaznacza tygodnik.

W rozmowie z magazynem, były zastępca prokuratora generalnego prok. Kazimierz Olejnik przyznaje, że gdzieś nad naszymi głowami, nad organami państwa, są siły, które prowadzą ogromne interesy. - Ludzie tam działający usuną z drogi każdego, kto może im zaszkodzić - mówi. Jego zdaniem tę grupę stanowią ludzie dawnych służb, politycy i wielki biznes. - Państwo nie próbuje zidentyfikować tej grupy. Brakuje mu chęci i determinacji - zaznacza. .......

zakład pogrzebowy (gość)

Tak już poszukują wójta gminy Tczew Romana R. i jego przewodniczącego Krzysztofa Janoczyka też z Tczewa ? ale na razie prokurator w Tczewie jest ślepy na ich przestępstwa ? bo jak nie jakiś lekarz Neurolog albo zona jednego prokuratora jest stematologem to nie dziwota że im jako prokuratorom nie chce sie rzetelnie pracować dla dobra porządnego Obywatela ? ale chodzą z aparatem i robią im wszędzie zdjęcia nawet w ogródku przy piwku ? wszyscy ci co popełnili przestępstwa do 200-zł wyjdą na wolność a pójdą tam aferzyści z PO ?????????????? i ich poplecznicy tak nam do pomóż bóg ???

Polak (gość)

widocznie zażywała narkotyki bo już nie dało się patrzeć co robią tusk i jego ludzie , prawdziwa desperacja , niedługo będą poszukiwać tuska , vincenta , całą bandę , oraz tych mniejszych w powiatach i gminach