Wielka akcja "Dziennika Bałtyckiego" poświęcona przedszkolom rozpoczęta! Zgłoś przedszkola, nauczycielki przedszkola i grupy przedszkolne z powiatu starogardzkiego.

► Tworzymy pamiątkowe dodatki do "Dziennika Bałtyckiego" ze zdjęciami grup dzieci z pomorskich przedszkoli.
► Osobno w Gdańsku i Sopocie, Gdyni, Rumi i pomorskich powiatach wybierzemy najlepsze przedszkole, najmilszą nauczycielkę przedszkola i najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.
► Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i przedszkolanek, lecz przede wszystkim dla dzieci! (czytaj więcej o nagrodach poniżej)

Głosowanie rozpocznie się w piątek, 7 kwietnia i potrwa do piątku, 12 maja. Dodatki ze zdjęciami przedszkolaków ukażą się w piątek, 14 kwietnia w tygodnikach dołączanych do "Dziennika Bałtyckiego" w Trójmieście i w każdym z powiatów.

PRZEDSZKOLE ROKU

W ramach naszej akcji wybierzemy Przedszkole Roku. Tytuł zostanie przyznany głosami tych, którzy mają największe prawo do oceniania przedszkoli - rodziców dzieci powierzających placówkom opiekę nad ich pociechami.

Zgłoś przedszkole z powiatu starogardzkiegoPrzedszkole, które zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma cenne nagrody:

- dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2017
- prezentację przedszkola na stronach tygodnika "Dziennika Bałtyckiego"
- trzy dwustronne, suchościeralne tablice edukacyjne ufundowane przez firmę ALEXANDER
- Żywą Lekcję Historii organizowaną przez Bractwo Rycerskie KERIN

Wyjątkowa grupa animatorów i aktorów w Bractwa Rycerskiego KERIN odwiedzi przedszkole w ustalonym terminie, a lekcja będzie dostosowana do wieku dzieci.

Przedszkola, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

- dyplomy
- trzy dwustronne, suchościeralne tablice edukacyjne ufundowane przez firmę ALEXANDER
- vouchery na reklamę przedszkola na łamach "Dziennika Bałtyckiego" o wartości 2000 złotych (za drugie miejsce) i 1000 złotych (za trzecie miejsce)


NAUCZYCIELKA PRZEDSZKOLA ROKU 2017

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Nie najważniejsze są zabawki, place zabaw czy pomoce edukacyjne. Najważniejsi są opiekunowie. Dlatego w ramach naszej akcji wybierzemy też najsympatyczniejsze nauczycielki przedszkola.

Zgłoś nauczycielkę przedszkola z powiatu starogardzkiegoNa laureatki głosowania czekają nagrody:


- dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Nauczycielki Przedszkola Roku 2017
- zaproszenie na trzydniowy pobyt w hotelu OSTRZYCE SPA z nieograniczonym dostępem do Strefy SPA, masażem i zabiegiem piękności
- dwuosobowe zaproszenie na Koncert Gwiazd Disco w Operze Leśnej w Sopocie, przed którym odbędzie się uroczyste rozdanie dyplomów dla laureatek

Nauczycielki przedszkola, które zajmą drugie i trzecie miejsca także otrzymają dwuosobowe zaproszenie na Koncert Gwiazd Disco w Operze Leśnej w Sopocie.

PRZEDSZKOLAKI ROKU 2017


W naszej akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi będą oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. W każdym mieście i powiecie stworzymy specjalne dodatki z pamiątkowymi zdjęciami grup przedszkolnych, które w piątek, 14 kwietnia zostaną dołączone do tygodników "Dziennika Bałtyckiego". Fotografie ukażą się także w galeriach w naszym serwisie. W ramach prezentacji grupy przedszkolnej w internecie będzie można zamieścić nie tylko zdjęcia, lecz także filmiki prezentujące np. występy grupy.

Zgłoś grupę przedszkolną z powiatu starogardzkiegoPrezentacji przedszkolaków będzie towarzyszyć głosowanie. Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejszą grupę przedszkolaków, na którą będą czekać wspaniałe nagrody:

- TRÓJWYMIAROWA SESJA ZDJĘCIOWA! Do przedszkola przyjedzie fotograf, który wykona wyjątkowe, trójwymiarowe fotografie, zarówno całej grupy, jak i portretowe zdjęcia każdego dziecka. Następnie w ustalonym terminie, każde dziecko otrzyma pendrive'a (pamięć USB) ze wszystkim zdjęciami oraz okulary 3D, dzięki którym będzie można oglądać trójwymiarowe zdjęcia

Każdej dziecko z grupy, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

- pamiątkowy kubek ze zdjęciem swojej grupy
- zaproszenie do Parku Dinozaurów DINO PARKU w Malborku - jednego z najatrakcyjniejszych parków tego typu w Polsce
- dwustronna tablica suchościeralna do rysowania i pisania wraz z mazakiem i gąbką
- zestaw składający się z kubeczka oraz żelu do mycia zębów o smaku gumy balonowej ufundowany przez firmę ZIAJA, producenta linii kosmetyków dla dzieci Maziajki
- Worek przedszkolaka do kolorowania z kompletem pisaków

II Miejsce


Grupy przedszkolne, które zajmą drugie miejsca otrzymają:

- zestaw trzech gier edukacyjnych z serii Sowa Mądra Głowa ufundowany przez firmę ALEXANDER

Każde dziecko z grupy, która zajmie drugie miejsce otrzyma:

- dwuosobowe zaproszenie (dla dziecka i rodzica) na rejs turystyczny Statkiem PIRAT po Zatoce Gdańskiej
- porcję lodów Calypso (poczęstunek dostarczony do przedszkola)
- dwustronną tablicę suchościeralna do rysowania i pisania wraz z mazakiem i gąbką
- zestaw upominków od firmy ALEXANDER
- piłkę plażową "Dziennika Bałtyckiego"

III Miejsce


Grupy przedszkolne, które w każdym mieście i powiecie zajmą trzecie miejsca otrzymają:
- zestaw zestaw książek edukacyjnych

Każde dziecko z grupy przedszkolnej, która zajmie trzecie miejsce otrzyma:

- zaproszenie do dwóch parków: Kaszubskiego Parku Miniatur i Kaszubskiego Parku Gigantów w Stryszej Budzie oraz 50% rabatu na wstęp do obu parków dla dorosłego opiekuna
- dwustronną tablicę suchościeralna do rysowania i pisania wraz z mazakiem i gąbką
- zestaw upominków od firmy ALEXANDER
- piłkę plażową "Dziennika Bałtyckiego"

Czytaj więcej o plebiscycie

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!