Polpharma rozbiła wicemistrza Polski! [ZDJĘCIA]

me
Polpharma rozbiła wicemistrza Polski!
Polpharma Starogard sprawiła ogromną niespodziankę i w pięknym stylu wygrała z Rosą Radom. Najwięcej punktów dla zespołu Mindaugasa Budzianuskasa zdobył Anthony Miles.

Wicemistrzowie Polski tylko przez pierwszą kwartę byli w stanie przeciwstawić się świetnie grającej Polpharmie. Radomianie porażali brakiem skuteczności, a gospodarze punktowali wszystkie błędy przeciwników. Niesieni bardzo głośnym dopingiem podopieczni trenera Mindaugasa Budzinauskasa rewelacyjnie zagrali po przerwie. Warto podkreślić, że po 34 minutach gry na tablicy widniał wynik 60:38! Rosa nie znalazła sposobu na nawiązanie walki z Polpharmą. Lekkie rozluźnienie w szeregach Kociewskich Diabłów pod koniec spotkania sprawiło, że wicemistrzowie byli w stanie przekroczyć granicę 50 rzuconych punktów.
Polpharma Starogard - Rosa Radom 69:54
(20:15, 9:9, 19:14, 21:16)
Polpharma: Anthony Miles 16 (2), Marcin Flieger 15 (2), Michael Hicks 15 (4), Martynas Sajus 14, Martynas Paliukenas 4, Uros Mirkovic 3, Jakub Schenk 2, Łukasz Diduszko 0, Thomas Davis 0, Karol Michałek 0, Szymon Długosz 0.
Rosa: Tyrone Brazelton 11 (1), Gary Bell 9 (3), Filip Zegzuła 8 (2), Michał Sokołowski 6, Jarosław Zyskowski 6, Robert Witka 5 (1), Łukasz Bonarek 5, Darnell Jackson 4, Kim Adams 0.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0