KP Starogard wygrał z Sokołem - zobacz ZDJĘCIA

SP
KP Starogard wygrał z Sokołem
KP Starogard wygrał z Sokołem Sławek Pietrzak
KP Starogard w derbach Kociewia nie pozostawił żadnych złudzeń rywalowi ze Zblewa. Podopieczni Mariusza Majewskiego wygrali 5:1.

Piłkarze KP Starogard odnieśli dziewiętnaste zwycięstwo w tym sezonie wysoko pokonując w derbach Kociewia Sokół Zblewo 5:1.

KP Starogard zaczął rewelacyjnie

Sam początek meczu był druzgocący dla gości. Po siedmiu minutach przegrywali już 3:0. W 2 min. Mateusz Wenta w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Sokoła. Trzy minuty później Grzegorz Skórczewski pewnym strzałem zdobył gola na 2:0, a w 7 min. Sebastian Armatowski podwyższył na 3:0. KP Starogard nie zwalniał i "szukał" kolejnej bramki. W 22 min. Piotr Runowski pięknym strzałem podwyższył na 4:0 i był to już nokaut drużyny ze Zblewa.
Po przerwie KP Starogard kontrolował sytuację na boisku, ale brakowało wykończenia pod bramką Sokoła. W 84 min. po zagraniu Mateusza Dawidowskiego, Patryk Barłożewski strzelił piątego gola dla zespołu prowadzonego przez Mariusza Majewskiego. W doliczonym czasie gry Patryk Barłożewski w naszym polu karnym sfaulował zawodnika gości, za co sędzia ukarał KPS rzutem karnym. Pomocnik Sokoła strzelił honorowego gola po którym sędzia zakończył derbowe spotkanie.
Na siedem kolejek przed końcem sezonu KP Starogard zgromadził 60 punktów i strzelił 77 bramek.

KP Starogard - Sokół Zblewo 5:1 (4:0)

Bramki dla KPS: Wenta '2, Skórczewski '5, Armatowski '7, Runowski '22, Barłożewski '84.
Skład KPS: Paszkowski- Kupczyk, Gołuński, Romanowski, Zieliński - Armatowski (65 Cablewski), Skórczewski, Siora (56 Heksel), Wenta - Dubiela (60 Barłożewski), Runowski (65 Dawidowski)