KP Starogard przegrał z Gryfem Słupsk 0:3

SP
KP Starogard do tej pory m.in. zremisował z ekipą z Pelplina
KP Starogard do tej pory m.in. zremisował z ekipą z Pelplina Zbigniew Brucki
W meczu czwartej kolejki IV ligi KP Starogard uległ na własnym boisku Gryfowi Słupsk 0:3.Podopieczni Mariusza Majewskiego mają na swoim koncie dwa remisy, zwycięstwo i przegraną. Obecnie drużyna zajmuje 11 miejsce.

Słupszczanie, którzy przed tym meczem mieli na swoim koncie komplet zwycięstw, bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. W pierwszym kwadransie stworzyli dwie dobre okazje do zdobycia gola.

KP Starogard dzielnie się bronił

W 19 min. KP Starogard powinien zdobyć bramkę. W doskonałej sytuacji znalazł się Dariusz Gołuński, ale trafił w bramkarza. W 25 min. po solowej akcji napastnika gości, Gryf zdobył prowadzenie 1:0. W końcówce pierwszej połowy padła druga bramka dla Gryfa po "książkowo" rozegranej kontrze.
Po przerwie słupszczanie kontrolowali sytuację na boisku i pokusili się o jeszcze jedno trafienie. W 50 min. pomocnik Gryfa pokonał Jakuba Paszkowskiego. Nasz zespół próbował zmienić rezultat, ale bardzo dobrze interweniujący golkiper gości nie dał się zaskoczyć.
Gryf Słupsk w tym meczu potwierdził swoje aspiracje dotyczące awansu do trzeciej ligi i zasłużenie odniósł zwycięstwo.