Historyczna wygrana UKS Libero Starogard! Zobacz ZDJĘCIA

ME
UKS Libero Starogard powalczy o punkty
UKS Libero Starogard powalczy o punkty Sławek Pietrzak
Siatkarki UKS Libero Starogard odniosły pierwsze, historyczne zwycięstwo na parkietach II ligi. Dziewczyny w sobotę pewnie wygrały z zespołem ze Słupska!

Młode siatkarki miały okazję przed własną publicznością zdobyć pierwsze punkty. Najmłodszy zespół w II lidze, jakim jest UKS Libero Starogard, nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Do soboty. Dziewczęta przy głośnym dopingu licznie zgromadzonej publiczności pewnie kroczyły po wygraną. Przeciwnikiem była drużyna Czarnych Słupsk. Tylko w pierwszym secie miały małe kłopoty. Przegrywały już 17:23, gdy nieoczekiwanie zdobyły 9 punktów i w rezultacie set zakończył się wynikiem 26:24. Potem było już dużo lepiej. Siatkarki UKS Libero Starogard nabrały pewności siebie. Kolejne wygrane partie do 16 i 13 dały pierwsze 3 pkt w tabeli II ligi seniorek.