KP Starogard przegrał z Cartusią w Pucharze Polski - [ZDJĘCIA]

SP
KP Starogard przegrał z Cartusią w Pucharze Polski
KP Starogard przegrał z Cartusią w Pucharze Polski Sławek Pietrzak
W VII rundzie Pucharu Polski KP Starogard przegrał z trzecioligową Cartusią Kartuzy 2:3. Pierwsza połowa spotkania mogła podobać się licznie zgromadzonej publiczności.

W 13 minucie za sprawą Dawida Hejdena Cartusia objęła prowadzenie. Odpowiedź biało - zielono - białych była piorunująca. W 20 min. Mateusz Wenta strzałem głową doprowadził do remisu 1:1, a trzy minuty później Karol Cablewski wyprowadził KP Starogard na prowadzenie 2:1.

KP Starogard stracił bramkę

W 28 min. Damian Romanowski w polu karnym przewrócił zawodnika gości, a sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Patryk Brzeski. Cartusia w 36 min. wyszła ponownie na prowadzenie. Po rzucie rożnym Paweł Rzepnikowski pokonał Jakuba Paszkowskiego.
W drugiej odsłonie meczu jedni i drudzy mogli pokusić się o bramki. Najlepszych okazji dla KPS nie wykorzystali Kacper Siora i Patryk Barłożewski.
- Długa przygoda z Pucharem Polski dobiegła końca - przyznaje Adam Sobiecki, dyrektor sportowy KP Starogard. - Nasz zespół pomimo środowej przegranej zasłużył na słowa uznania. Dotarcie do VII rundy i dramatyczne potyczki z trzecioligowcami na długo pozostaną w pamięci sympatyków naszego klubu.