Bezpiecznie z Nivea i WOPR. Wybieramy najlepsze kąpielisko na Pomorzu. Jezioro Graniczne W Łubianie

Miłośnicy wypoczynku nad wodą nie mogą w ciągu tych wakacji ominąć kąpieliska nad Jeziorem Granicznym w Łubianie. Znajduje się tam plaża publiczna, nad którą pieczę sprawuje gmina Kościerzyna.

Miłośnicy wypoczynku nad wodą nie mogą w ciągu tych wakacji ominąć kąpieliska nad Jeziorem Granicznym w Łubianie. Znajduje się tam plaża publiczna, nad którą pieczę sprawuje gmina Kościerzyna.

Wszyscy ci, którzy zdecydują się na wypoczynek w tym właśnie miejscu, z pewnością nie będą żałować. Dojazd do Łubiany na pewno nie będzie trudny. Miejscowość jest położona około 10 kilometrów od Kościerzyny. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników z kościerskiego WOPR. - Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwamy codziennie od godziny 10 do 18 - informuje Ryszard Brzoskowski, szef kościerskiego WOPR. - Nasi ratownicy są bardzo dobrze wyszkoleni, więc można czuć się bezpiecznie. Ponadto nasze stanowisko jest bardzo dobrze wyposażone, między innymi w specjalistyczny sprzęt medyczny oraz łódź ratowniczą.

Na kąpielisko nad Jeziorem Granicznym naprawdę warto się wybrać, tym bardziej że jest to bardzo ustronne miejsce. Plażę warto polecić szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, a także osobom, które intensywnie pracują i szukają spokoju. W ciągu tygodnia przebywa tam niewielka liczba osób. Wypoczywający znajdzie tam chwilę wytchnienia oraz relaksu. - Nasze kąpielisko warto odwiedzić - zachęca Tomasz Nadolny, zastępca wójta gminy Kościerzyna. - Zainteresowane osoby mają tutaj gwarantowany spokój. A ten w dzisiejszych czasach jest "towarem" bardzo poszukiwanym.

Konkurs Nasi Czytelnicy wybierają
Do końca wakacji w tym miejscu będziemy prezentować strzeżone kąpieliska Pomorza - zarówno te nad morzem, Zatoką Gdańską, jak i nad jeziorami.
Nasi reporterzy zajrzą na każde z nich, bez względu na pogodę. Sprawdzą ich standard, wyposażenie i czystość. Będą zaglądać w każdy kąt i rozmawiać z ludźmi spędzającymi tam wolny czas. Ale to właśnie nasi Czytelnicy wybiorą najlepsze kąpielisko, głosując na kuponie zamieszczonym na Słonecznych Stronach Dziennika Bałtyckiego lub drogą SMS-ową. My co tydzień zliczamy głosy i w każdą sobotę układamy ranking kąpielisk. Wśród głosujących co tydzień rozlosowujemy cztery zestawy kosmetyków Nivea. Na koniec razem wybierzemy najlepsze kąpielisko.

Na najlepsze kąpielisko na Pomorzu można również głosować, wysyłając SMS o treści DB LATO, nazwa kąpieliska, imię i nazwisko na numer 7101
Koszt SMS-a wynosi 1,22 PLN z VAT.
Termin nadsyłania SMS-ów upływa 4 września.

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane