Linia 400 przebiegać będzie następującą trasą:
Starogard Pelplińska - Starogard dworzec autobusowy - Trzcińsk - Trąbki Wielkie - Kłodawa - Pruszcz Gdański - Gdańsk dworzec autobusowy (powrót przez te same miejscowości).
Linia 401 przebiegać będzie następującą trasą:
Starogard Pelplińska - Starogard dworzec autobusowy - Skarszewy - Trąbki Wielkie - Kłodawa - Pruszcz Gdański - Gdańsk dworzec autobusowy (powrót przez te same miejscowości).
Linia 402 przebiegać będzie następującą trasą:
Starogard Pelplińska - Starogard dworzec autobusowy - Trzcińsk - Trąbki Wielkie - Straszyn - Gdańsk dworzec autobusowy (powrót przez te same miejscowości).
Szczegóły rozkładu jazdy na stronie: www.pks-starogard.pl.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?