Wybierz region

Wybierz miasto

  Świąteczna wygrana

  Autor: (toro)

  2001-06-15, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Drużyna Zakładów Farmaceutycznych Polpharma Starogard pokonała 4:2 zespół złożony z trójmiejskich polityków i dziennikarzy. Okazją do tego nietypowego meczu były Dni Starogardu i obchodzone w ich ramach święto ...

  Drużyna Zakładów Farmaceutycznych Polpharma Starogard pokonała 4:2 zespół złożony z trójmiejskich polityków i dziennikarzy.

  Okazją do tego nietypowego meczu były Dni Starogardu i obchodzone w ich ramach święto Polpharmy. Drużyny zostały wprowadzone na stadion przez orkiestrę dętą z Kwidzyna i przywitane oklaskami przez licznie zgromadzonych kibiców. Wśród nich były władze Starogardu, przedstawiciele miast partnerskich oraz pracownicy firmy. Jeśli ktoś myślał, że spotkanie będzie towarzyskim spacerkiem, to się pomylił. Polpharma od samego początku ostro wzięła się do pracy. Jedna z pierwszych akcji gospodarzy zakończyła się celnym strzałem Tomasza Słyszewskiego i było 1:0. Chwilę później wynik na 2:0 podwyższył Maciej Dulczewski.
  Prowadzenie nieco uśpiło szeregi ,farmaceutów". Wystarczyły dwie kontry gdańszczan i był już remis. Gospodarze pokazali jednak klasę i lepsze przygotowanie kondycyjne. Zdominowali kolejne minuty meczu, co zostało udokumentowane zdobyciem dwóch goli. Ich autorami byli Mariusz Eschenbach i ponownie Tomasz Słyszewski.

  Skład Polpharmy: Mariusz Kolaska, Sławomir Czerwiński, Marek Naczyk, Maciej Dulczewski, Tomasz Słyszewski, Mariusz Eschenbach, Jerzy Kulasiewicz, Artur Hildebrant, Sebastian Stankowski, Stanisław Szczodrowski, Franciszek Kukliński, Mirosław Kluge, Czesław Paruschewski, Artur Chwieczko, Grzegorz Ronkowski, Andrzej Szlija, Jacek Lewicki, Dariusz Górka, Mirosław Gończ, Jakub Szczodrowski i Witold Gołombiewski.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)