Wybierz region

Wybierz miasto

  Oszczędności przy remoncie

  Autor: (rako)

  2001-06-25, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  O nowe szatnie i sanitariaty wzbogacił się Zespół Szkół Publicznych w Skórczu. W miniony piątek zostały one oddane do użytku po kilku miesiącach budowy. Szkoła roboty wykonywała tzw.

  O nowe szatnie i sanitariaty wzbogacił się Zespół Szkół Publicznych w Skórczu. W miniony piątek zostały one oddane do użytku po kilku miesiącach budowy. Szkoła roboty wykonywała tzw. systemem gospodarskim, który polegał na tym, że część prac wykonali pracownicy placówki.


  - Tak prowadzone prace budowlane pozwoliły na spore oszczędności - mówił Ryszard Dąbek, dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skórczu. - Dopiero przy kładzeniu glazury wykorzystaliśmy firmę budowlaną.
  Sanitariaty dla dziewcząt i chłopców oraz szatnie powstały w tej części skórzeckiej placówki, gdzie uczyć się będą uczniowie szkoły podstawowej.


  - Od tej chwili oddzielne sanitariaty będą mieli uczniowie podstawówki i gimnazjum - dodaje Ryszard Dąbek. - Podobnie będzie w przypadku szatni.
  Władze Skórcza, wspólnie z dyrekcją szkoły, czynią starania, by pozyskać pieniędze z Ministerstwa Edukacji Narodowej na dalsze modernizacje obiektu.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)