Wybierz region

Wybierz miasto

  Najlepsi maturzyści w Skórczu

  Autor: (rako)

  2001-06-30, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Nagrodami pieniężnymi i dyplomami wyróżnił starosta starogardzki, Andrzej Grzyb, szóstkę najlepszych tegorocznych absolwentów szkół średnich. Wręczenie nagród odbyło się podczas wyjazdowej sesji Rady Powiatowej w ...

  Nagrodami pieniężnymi i dyplomami wyróżnił starosta starogardzki, Andrzej Grzyb, szóstkę najlepszych tegorocznych absolwentów szkół średnich.

  Wręczenie nagród odbyło się podczas wyjazdowej sesji Rady Powiatowej w Skórczu. Przyznano je trójce najlepszych absolwentek liceów ogólnokształcących oraz liceów zawodowych i techników. Wśród tych pierwszych szkół najlepsze wyniki osiągnęła Dorota Pomin z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Starogardzie Gd., przed Eweliną Borowik z Zespołu Szkół Skórzanych i Ogólnokształcących w Starogardzie Gd. i Magdaleną Maruszak z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

  Natomiast spośród absolwentów szkół technicznych najlepsze wyniki osiągnęła Krystyna Maria Keina z Zespołu Szkół Agrobiznesu w Skórczu, przed Karoliną Pelplińską i Małgorzatą Szwedą, obie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gd.
  Niektóre nagrodzone maturzystki nie ukrywały swej, jak się okazało, podwójnej radości.
  - Cieszę się z tego wyróżnienia oraz z uzyskania indeksu na studia - powiedziała nam Dorota Pomin, absolwentka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Starogardzie Gd.
  Absolwentom podczas uroczystego wręczania nagród towarzyszyli rodzice oraz dyrektorzy wymienionych szkół.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)