Wybierz region

Wybierz miasto

  Kolejna biesiada teatralna

  Autor: (ditt.)

  2001-06-20, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na czwartą już w tym roku biesiadę teatralną. Impreza rozpocznie się w czwartek o godz. 19 w sali widowiskowej SCK. Zaprezentuje się m.in.

  Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na czwartą już w tym roku biesiadę teatralną. Impreza rozpocznie się w czwartek o godz. 19 w sali widowiskowej SCK.

  Zaprezentuje się m.in. Maciej Czuba, laureat ogólnopolskich konkursów recytatorskich. Przedstawi monodram według wierszy Andrzeja Bursy pt. "Spowiedź". Ciekawie zapowiada się także występ zespołu Szłętochy ze Starogardzkiego Centrum Kultury. Będzie to starogardzka premiera spektaklu pt. "Zwierzęta hrabiego Cagliostro". Młodzi aktorzy mają już jednak na koncie wiele nagród za to właśnie przedstawienie. Bilet na biesiadę teatralną, która potrwa około godziny, kosztuje 3 zł.

 • Ewa Czuba
  instruktor do spraw teatru
  w Starogardzkim Centrum Kultury


  - Serdecznie zapraszamy na biesiadę, zarówno na monodram, jak i przedstawienie grupy Szałęchy. Spektakl spodobał się między innymi jurorom przeglądu teatralnego "Bursztynowa Maska". Zespół wrócił z tego prestiżowego konkursu z nagrodą aktorską, wyróżnieniem oraz nagrodą za reżyserię.
 • Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)