Wybierz region

Wybierz miasto

  Karol Wielki na zdjęciach

  Autor: (rako)

  2001-06-26, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Ciekawą wystawę zdjęć wykonanych przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Agrobiznesu w Skórczu można obejrzeć w Miejskim Ośrodku Kultury. Towarzyszy jej druga ekspozycja prac plastycznych autorstwa uczestników ...

  Ciekawą wystawę zdjęć wykonanych przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Agrobiznesu w Skórczu można obejrzeć w Miejskim Ośrodku Kultury.

  Towarzyszy jej druga ekspozycja prac plastycznych autorstwa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas w Skórczu.
  Niektóre fotografie przedstawiają piękne pejzaże Kociewia oraz najładniejsze dworki, na innych są zwierzęta albo rośliny. Jest kilka zdjęć, na których możemy ujrzeć posągi Karola Wielkiego w Rzymie. Zrobił je podczas letniej wyprawy do wiecznego miasta Wiesław Zalewski, nauczyciel historii w ZSA.

  - Zadaniem wystawy jest ukazanie nie tylko dobrych i ciekawych zdjęć - mówi Jolanta Ciechowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Skórczu. - Chcemy pokazać, że mamy utalentowanych amatorów fotografii. Fotografie są na wysokim poziomie i można się nimi chwalić.
  Czas zorganizowania wystawy nie jest przypadkowy. Latem skórzecki MOK odwiedza dużo więcej osób niż poza sezonem. Ekspozycja będzie czynna do końca lipca, od poniedziałku do piątku w godz. 11 - 19. Następnie zostanie przeniesiona do Biblioteki Miejskiej.
  Druga wystawa prezentuje indywidualne i zbiorowe prace plastyczne osób niepełnosprawnych. Są na nich zarówno widoki Skórcza, jak i abstrakcje.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)