Wybierz region

Wybierz miasto

  Dumni ze swoich dzieci

  Autor: Rafał Kosecki

  2001-06-23, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Gorącymi buziakami, małymi prezencikami i gromkim sto lat dzieci z Kociewia uczczą dzisiaj święto swoich tatusiów. Starsze dzieci same zadbały o to, aby zrobić miłą niespodziankę swoim ojcom z okazji ich święta.

  Gorącymi buziakami, małymi prezencikami i gromkim sto lat dzieci z Kociewia uczczą dzisiaj święto swoich tatusiów.
  Starsze dzieci same zadbały o to, aby zrobić miłą niespodziankę swoim ojcom z okazji ich święta. Tym mniejszym pomagali mamy i dziadkowie.


  W niektórych przedszkolach już wczoraj dzieci zaprosiły swoich rodziców. Podczas uroczystych spotkań małe pociechy śpiewały sto lat i wręczały wykonane przez siebie laurki. Przy nauczycielach i mamach solennie zapewniały, iż zawsze będą grzeczne i słuchały swoich ojców. Ojcowie, jak się okazało, byli zaskoczeni niespodziankami przygotowywanymi przez swoje dzieci.


  Niektórzy przyznawali, że zapomnieli o swoim święcie. Jednak odważnie przyznawali, że ich dzieci są dla nich najważniejsze.
  - Jestem dumny ze swoich córeczek i każdą wolną chwilę staram się nimi spędzać - mówi Piotr Jurczyk ze Skórcza , ojciec Magdy i Agatki. - Jeżeli jest to możliwe, to towarzyszy nam także mama.
  Swojego tatusia także bardzo kochają Magda i Agatka. Starsza Magda przyznała, że lubi bardzo ze swoim tatą jeździć samochodem. Natomiast mała Agatka po prostu się dużo przy tacie uśmiechała.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)